ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Tani nocleg w domkach letniskowych nad jeziorem. Wypoczynek na Mazurach.

2, 3 i 4-osobowe domki cena od 30zł za osobę Oferujemy tani nocleg w domkach letniskowych, położonych w lesie sosnowym nad jeziorem. W samym sercu obszarów chronionych. Wspaniałe miejsce na urlop, weekend, obóz czy biwak. Jeśli jesteś na Naszej stronie to znaczy, że potrzebujesz wypoczynku, odprężenia, kilku chwil dla siebie, może dla swoich bliskich, może przyjaciół. Zbierz więc rodzinę, znajomych... i przyjedź do nas w najczystszy zakątek Polski. Znajdziesz tu ciszę i spokój, nieskażone powietrze i czystą wodę. Jeżeli wolisz odpoczywać aktywnie mamy dla Ciebie sprzęt sportowo-rekreacyjny, a w okolicy czekają wytyczone szlaki turystyczne: piesze, kajakowe i rowerowe. Ośrodek „Relaks” leży w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego - największego polskiego parku. Region ten, zwany Zielonymi Płucami Polski, jest najczystszym obszarem kraju. Znajdujące się na jego terenie torfowiska i rozlewiska Biebrzy są unikatem na skalę europejską i światową. Ośrodek położony jest na brzegu jeziora Dreństwo o wodach pierwszej klasy czystości. Jest to raj dla wędkarzy. Ten region to idealne miejsce dla ludzi zmęczonych codziennym gwarem cywilizacyjnym. Tu można się wyciszyć i naładować życiowe „akumulatory”. Wielu z naszych klientów wraca tu co roku. Jedni - aby rozkoszować się ciszą, korzystać z wody i słońca, wakacyjnego lenistwa. Inni „uzbrojeni” w dobre buty, aparaty fotograficzne, lornetki - by podglądać z bliska i smakować przyrodę niezniszczoną cywilizacją.

Ośrodek wypoczynkowy, domki letniskowe nad jeziorem.

Ośrodek wczasowy Aura Piastowska, znajduje się w samym środku szlaku Piastów nad krystlicznie czystym jeziorem na Pałukach. Posiadamy 10 domków letniskowych, apartamentowych Typ Brda 6-8 osobowych po kapitalnym remoncie oraz pole namiotowe nad samym jeziorem.Organizujemy wczasy, kolonie, obozy młodzieżowe, zielone szkoły i inne formy rekreacji i wypoczynku. Na terenie ośrodka działa całoroczna restauracja. Serdecznie zapraszamy.

Domki kempingowe - OW Zacisze.

Pole namiotowe i domki kempingowe w ośrodku wypoczynkowym „Zacisze” są na wysokim standardzie. Domki są całoroczne z ogrzewaniem, dlatego podczas roku szkolnego organizowane są zielone szkoły nad jeziorem. Świetnie wyposażona sala konferencyjna pozwala na organizację imprezy okolicznościowe. Wypoczynek nad jeziorem w ośrodku „Zacisze” to na pewno udany urlop.