apartamenty kołobrzeg

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Nocleg Kołobrzeg Apartamenty na wynajem

Poszukujesz atrakcyjnego apartamentu w Kołobrzegu? Nie pozostaje nic innego, jak poznać nasze dwa duże apartamenty. Goście mają pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnię i łazienkę. Warto też mieć na uwadze dodatkowe atuty w postaci balkonu czy pełnego wyposażenia sanitarnego. Cena 200-400 zł za dobę (w zależności od terminu).

Apartament Kołobrzeg

Strona o ekskluzywnym lokalu w apartamentowcu Bałtyk Park w Kołobrzegu. Mieszkanie o wysokim standardzie, w pobliżu plaży i doskonałej lokalizacji (łatwy dojazd i sąsiedztwo kluczowych punktów). Apartament Kołobrzeg posiada spory taras o powierzchni 12 metrów kwadratowych, z cudownym widokiem na morze od strony wschodniej. Możliwość skorzystania z krzeseł i stolika, a wejście na balkon prowadzi bezpośrednio z sypialni. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Apartamenty w Kołobrzegu

Apartamenty nad morzem. Wynajem komfortowych, atrakcyjnie położonych apartamentów w Kołobrzegu. Znajdziesz tu szczegółowe opisy apartamentów, lokalizacje, cenniki, fotogalerie, regulamin wynajmu, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne linki, formularz rezerwacyjny