Inwestycje nad morzem

Kompleks apartamentowo-hotelowy nad morzem jako inweatycja - Continental. Wakacyjne i luksusowe apartamenty na sprzedaz w Krynicy Morskiej idealne na wczasy nad morzem. W ofercie 196 apartamentów, standard pod klucz. Inwestycje nad morzem - ekskluzywne nieruchomości, mieszkania, apartamenty Krynica Morska.

Hotele Krynica Zdrój - udane noclegi w Krynicy w Hotelu Nova

Noclegi Krynica Zdrój to całoroczne zakwaterowanie w Hotelu Nova. Nasz hotel położony jest w bliskiej odległości od Krynicy Zdrój dzięki temu zapewniamy gościom naszego hotelu spokojny odpoczynek i dogodną lokalizację do licznych pobliskich atrakcji turystycznych położonych w okolicy Krynicy Zdrój. W naszym Hotelu w Krynicy Zdrój znajduje się również Restauracja, gdzie w spokoju i miłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki spędzą Państwo niezapomniane chwile. Przez cały rok zapraszamy do naszego Hotelu w Krynicy Zdrój.

Hotel Orlik

Jeżeli szukają Państwo noclegów w Krynicy, warto skorzystać z nowo powstałego Hotelu Orlik znajdującego się 100 m od Deptaku. Hotel posiada 24 pokoje (1 , 2 i 3 osobowe) z możliwością łączenia pokoi w studia 4 , 6 i 7 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Większość pokoi z balkonami z widokiem na uzdrowisko. W pobliżu hotelu liczne szlaki turystyczne.