kolonie, zielone szkoły, wycieczki

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Zakopane noclegi dla grup zorganizowanych

Oferujemy noclegi dla grup zorganizowanych dysponujemy karczmą, posiadamy własny tabor samochodowy oraz posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez. Od lat organizujemy również wycieczki szkolne dla dzieci, zielone szkoły. Współpracujemy ze szkołami z całej polski i ciągle nasi powiększamy ofertę i przybywają do nas nowi turyści.

Tanie noclegi w góarach - pokoje w okolicy Bukowina Tatrzańaka

Tanie noclegi w górach w malowniczej miejscowości położonej na wysokości 1000m. n.p.m. Gliczarów Górny - jest to miejscowość położona na Podhalu, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na malowniczą okolicę oraz bliskie sąsiedztwo m.in. z Bukowiną Tatrzańską, czy Zakopanem.

D.W. Na Kamieńcu

Witamy Na Kamieńcu! Na Kamieńcu domek momy To Was piyknie przywitomy! Serdecznie Wos ugościmy, nakormimy, upoimy! Przyjezdzojcie w nase progi Spełnimy Wase wymogi! Zapraszamy do odwiedzenia i spędzenia czasu w malowniczo położonym domu wypoczynkowym "Na Kamieńcu" w zacisznym miejscu wśród mnóstwa zieleni, który zapewni Państwu miłą i rodzinną atmosferę. W naszych progach chętnie gościmy zarówno turystów, rodziny oraz grupy przyjaciół, jak i wycieczki zorganizowane: kolonie, zielone i białe szkoły, wycieczki i obozy sportowe. Dla naszych gości specjalnie organizujemy także: imprezy dla firm, imprezy okazjonalne, zjazdy szkolne, a także wieczorki regionalne, ogniska, kuligi, dyskoteki. Zapewniamy ponadto smaczne, urozmaicone, a także odpowiednie dla sportowców posiłki. D.W. Na Kamieńcu ul. Kamieniec Górny 37b, Czarny Dunajec tel. (18) 265-71-80 (18) 265-72-14 kom. 506-474-182 Spędź Noc Sylwestrową 2011/2012 na Kamieńcu! “Dziękujemy za wspaniały pobyt Sylwestrowy. Za pyszne jedzenie w niesamowitych ilościach! Wesołą, uśmiechniętą obsługę, cieplutkie pokoje. Zobaczycie nas tu jeszcze nie raz! Goście z Krakowa” Serdecznie zapraszamy naszych gości do skorzystania ze specjalnej Oferty Sylwestrowej. Oferujemy Państwu do wyboru 2 pakiety sylwestrowe w pokojach wieloosobowych (łazienka na korytarzu oraz pokojach z TV i prywatną łazienką). I PAKIET: 4 noclegi (termin dowolny) w pokojach wieloosobowych (łazienka na korytarzu) oraz śniadanie , obiadokolacja i impreza sylwestrowa. Cena: 380zł/osobę. II PAKIET: 4 noclegi w pokojach 2os, 3os. z TV i prywatną łazienką oraz śniadanie, obiadokolacja i impreza sylwestrowa. Cena: 500zł/osobę. Organizujemy także w sali jadalnej ośrodka imprezę sylwestrową w skład której wchodzą: •1 szampan na 2 osoby •płyta zimna: wędliny, sałatki, śledzie, przekąski, chleb, smalec, oscypki, korboce •1 posiłek gorący •napoje zimne i gorące. •O północy pokaz fajerwerk, watra góralska z pochodniami. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!