Kemping KEJA Pole Namiotowe

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich do odpoczynku w Kempingu KEJA, który znajduje się w Pustkowie, niedaleko Pobierowa. Rodzinna i spokojna atmosfera, bezpieczeństwo, szereg udogodnień - to tylko jedne z wielu zalet zatrzymania się na właśnie naszym kempingu. Proszę mieć na uwadze to, iż u nas znajdą miejsce kampery, przyczepy oraz namioty, ale polecamy się także jeżeli chodzi o chęć wynajmu zwykłego pokoju z łazienką.

Kemping nad morzem

Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad samym brzegiem morza we Władysławowie. Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe pole namiotowe „Horyzont”. Naszym klientom oferujemy wysokie warunki sanitarne, dostęp do prądu i niezapomniane widoki z klifu na morze. Wynajmujemy zarówno przyczepy kempingowe jak i pola pod namioty. Aby zwiększyć komfort na terenie ośrodka „Horyzont” znajdziecie państwo rozrywkę dla dzieci oraz dobrze zaopatrzoną świetlicę.

Kemping Małe Morze

Kemping Małe Morze położony jest nad Zatoką Pucką, pierwszy od Władysławowa na Półwyspie Helskim. Posiada specyficzny, rzadko spotykany mikroklimat. "Małe Morze" jest doskonalą bazą wypadową do organizowania wycieczek krajoznawczych w kierunku Helu oraz w stronę Gdańska. Kemping otoczony jest lasami wchodzącymi w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dajemy Wam możliwość nauki takich sportów wodnych jak windsurfing oraz żeglarstwo pod opieką doświadczonych instruktorów. Zatoka przy naszym kempingu jest bardzo płytka i czysta, co sprzyja bezpiecznej kąpieli dzieci. Windsurfingowców zapraszamy przez cały rok. W sezonie letnim camping jest chroniony przez licencjonowaną agencję ochrony.