Columbus Apartamenty

Tawerna w Ustce Columbus, to wysokiej klasy restauracja oparta na daniach inspirowanych kuchnią Pomorza i Kaszub. Do przygotowywania potraw używamy tylko świeżych i sprawdzonych produktów dostępnych lokalnie, takich jak grzyby, ryby i dziczyzna. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do odwiedzenia tawerny.

RESERVON Ustka Apartamenty caloroczne

23 apartamenty, 8 mieszkań, domy z kwaterami, pensjonaty położone w rożnych miejscach w Ustce, -Osiedle Na Wydmie, Bulwar Portowy, Osiedle Kościelniaka, Wczasowa, Sprzymierzeńcow, Armii Krajowej, Bursztynowa.Oferujemy 2, 3 pokojowe apartamenty, samodzielne mieszkania w odleglości już od 100 m od morza, komfortowo wyposażone, wyposażone we wszystko co jest potrzebne do wypoczynku.

Apartamenty Ustka

Apartamenty Ustka, od 45m do 67 m, 350 m od morza, 100 m od portu rybackiego, przeznaczone dla 4 osób, garaż, winda, taras, oglądać www.reservon.pl, Osiedle Na Wydmie, zachodnia strona Ustki, wewnątrz lasu sosnowego, sklepy, centrum rehabilitacyjne, od morza osiedle oddzielone piaszczystą wydmą, trasy piesze i rowerowe