Dom Wczasowy Krystyna

Dom Wczasowy Krystyna położony jest w samym sercu Bukowiny Tatrzańskiej, w pobliżu wyciągów narciarskich. Dla naszych gości przygotowaliśmy 37 wygodnych miejsc noclegowych (pokoje 1-os, 2-os, 3-os, 5-os), stołówkę z kominkiem oraz parking. Wszyscy nasi goście mogą także korzystać z ogrodu oraz tarasu z widokiem na Tatry. Zapewniamy przepyszne domowe posiłki oraz szereg atrakcji dodatkowych. Możemy zorganizować kulig, ognisko, grilla czy wieczór przy muzyce góralskiej z pieczeniem prosiaka. Zapraszamy osoby indywidualne, firmy, zielone szkoły, wycieczki (organizujemy także firmowe kursy i szkolenia).

Dom Wypoczynkowy Atrium Polańczyk

Ośrodek „Atrium” położony jest w jednej z najpiękniejszych części Bieszczadów. Okalające nas lazurowe wody Jeziora Solińskiego, zielone plaże, górujące nad nimi wzgórza, to wprost wymarzone warunki do wypoczynku w Bieszczadach. Posiadamy 150 miejsc noclegowych a dodatkowo w kompleksie sanatoryjnym 250 w funkcjonalnych pokojach 1,2 i 3 osobowych oraz luksusowych apartamentach. Część pokoi przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę szkoleń, konferencji oraz imprez firmowych w Bieszczadach. Zajmujemy się również logistyką spotkań obejmującą m.in. transport, oprawę artystyczną, przygotowanie atrakcji, koordynując wszystkie działania w trakcie pobytu.

Apartamenty gościnne w oddzielnych domkach na słonecznej, leśnej polanie

Apartamenty gościnne w oddzielnych domkach na słonecznej, leśnej polanie Karkonoskiego Parku Narodowego. Usytuowanie domków umożliwia relaksujące obcowanie z naturą lasu i intymny wypoczynek w gronie bliskich . Góralska aranżacja i funkcjonalnie urządzenie apartamentów gwarantuje doskonałe warunki wypoczynku: wygodna, dwuosobowa sypialnia z przynależną łazienką, TV Sat, Internet, w pełni wyposażona kuchnia, miejsce parkingowe w sąsiedztwie domku. Zorganizowane grupy gości mogą korzystać z integracyjnej sali klubowej, umożliwiającej wspólne oglądanie TV, stołowe gry zespołowe, a także zaaranżowaną na zamówienie wspólną biesiadę codzienną lub w uroczystej oprawie wg życzeń. Istnieje także możliwość korzystania z bufetowych śniadań na oddzielne zamówienie. Domki wraz z parkingiem znajdują się na dużym, ogrodzonym, monitorowanym terenie co umożliwia swobodę, bezpieczeństwo i spokojne korzystanie z uroków dużej leśnej polany. Lokalizacja domków przy ul Dzikiej na Wilczej Porębie pozwala na bezpośrednie wyjście na znane i często uczęszczane szlaki karkonoskich pieszych wędrówek. W pobliżu domków znajduje się kompleks nowoczesnych krytych basenów Spa, wyciągi narciarskie szczególnie lubiany przez dzieci stok Relax oraz atrakcyjny plac zabaw. Centrum Karpacza w odległości 15 minut pieszego spaceru. Zimą w niedalekiej, dojazdowej odległości można korzystać z uroków narciarskiego sportu w znanych ośrodkach pobliskich polskich i czeskich miasteczek.