Hotel Kopernik Olsztyn

Od lat Hotel Kopernik jest jednym z najpopularniejszych hoteli w Olsztynie. Jego atrakcyjna i bogata oferta skierowana jest do osób aktywnych, jakie często podróżują oraz poszukują dla siebie niedrogiego noclegu w ścisłym centrum miasta. Oferuje on Państwu wyjątkową jakość usług, ciepłą i kameralną atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Można liczyć na różnorodne pokoje, bardzo dobrą kuchnię w lokalnej restauracji oraz pakiety tematyczne.

Ferie na mazurach

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia Hotelu Manor – to gwarancja komfortowego wypoczynku na Mazurach. Hotel położony jest nad jeziorem Żbik w Olsztynie. Czeka tu 300 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach i apartamentach, restauracja, zaplecze relaksacyjne i SPA, rekreacyjno-sportowe oraz konferencyjne.

Hotel Olsztyn Noclegi restauracja SAK

SaK Hotel Olsztyn znajduje się w spokojnej strefie ekologicznego otoczenia, sąsiaduje z sosnowym lasem i słonecznym, zielonym krajobrazem Warmii i Mazur. W tej pięknej krainie mamy wygodne pokoje z łazienkami, TV, WiFi i serwujemy śniadania do pokoju na określoną godzinę. Pyszne przyrządzane na bieżąco potrawy znajdziesz w Restauracji SAK urządzonej w Galerii Rzeźb. Poznając atrakcje w Olsztynie i oklicy wypoczniesz z pewnością!