Szklarska Poręba Hotel Basen

Szklarska Poręba hotel basen to internetowa lista hoteli z basenem w Szklarskiej Porębie. Prezentujemy obiekty hotelowe o wysokiej klasie, przeznaczone dla gości wymagających, którzy chcą wypocząć w komfortowych warunkach. Na naszej stronie można sprawdzic podstawowe informacje o każdym hotelu, można też dowiedzieć się, jakie jest położenie obiektu, oraz gdzie najkorzystniej zarezerwować dany hotel.

Uśmiech Turysty-agroturystyka Karkonosze-Mysłakowice

Malowniczo położony nowy domek u podnóża Karkonoszy gdzie w ciszy i spokoju można spedzić urlop, weekend. Przepiekne tereny spacerowe i trasy rowerowe. Doskonałe miejsce wypadowe do uprawiania turystyki górskiej i wspinaczki skałkowej w Rudawach Janowickich.Przepływająca niedaleko rzeka Łomnica zachęca do łowienia ryb a na miłosników jazdy konnej czeka w pobliżu stadnina.

Wiśniowy Sad- agroturystyka w Karkonoszach- Zachełmie

ŚRODEK KARKONOSZY- pokoje w Zachełmiu. Duży, świeżo wyremontowany dom, położony w malowniczej, górskiej okolicy (650m n.p.m.), niedaleko od głównych szlaków turystycznych, prowadzących na grań Karkonoszy (Odrodzenie), na zamek Chojnik, do Jagniątkowa i na Śnieżne Kotły, do Karpacza (Śnieżka). Tu zaczyna się inny świat, z dala od miejskiego zgiełku i tłumów wycieczkowiczów, pełny zieleni lub bieli. Dysponujemy 5 pokojami z nowymi łazienkami, balkonami, niezależną, wyposażoną kuchnią, do których serdecznie zapraszamy.