Zacisze pod Brzozą

Zacisze pod brzozą w Krzesińskim Parku Krajobrazowym to idealne miejsce na odpoczynek dla osób poszukujących ciszy i spokoju, jak i aktywnego odpoczynku na łonie natury. Wymarzone miejsce na spotkania rodzinne,grillowanie czy biesiadę przy ognisku. Okoliczne lasy obfitują w borówkę czerwoną i wszelkie gatunki grzybów. Pobliskie jeziora i rzeki pełne są ryb (sandacz, szczupak, sum), a lasy pełne ptactwa i zwierzyny. Obiekt nasz położony jest na Ziemi Lubuskiej w samym sercu Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. Całość obiektu to prawie hektar ogrodzonego terenu. W budynku mieszkalnym dla gości mamy do dyspozycji 2 pokoje 4 – osobowe z możliwością dodatkowego spania na antresoli dla 2 osób. Na terenie w wyznaczonym miejscu można postawić przyczepę kampingową lub rozbić namiot. W ciszy i spokoju w otoczeniu ogromu zieleni, nad stawem ze źródlaną wodą pełnym pstrągów możemy zapomnieć o zgiełku dnia codziennego i zapaść w błogi relaks. Dla amatorów wędkarstwa to istny raj. Pobliskie jezioro i rzeka Odra pełne są ryb. Myśliwy znajdzie tu piękne okazy jelenia i wyjątkowej wielkości dziki. Turysta, fotografik, malarz czy poeta, amator kajaków czy rowerowych wypraw potrafi zauroczyć się tą okolicą. O poranku budzą nas tutaj swoim śpiewem niezliczone ptaki, a w chłodny wieczór przy iskrach z kominka, ze szklaneczką regionalnego wina w dłoni posłuchasz miły gościu muzyki z czarnych płyt. Polecamy wygodny nocleg, smaczne posiłki i miłą atmosferę pełną dyskrecji. Zapraszamy na pobyty weekendowe i urlopowe.

Tworzenie stron internetowych w Zielonej Górze

Studio Internetowe znane jest także pod nazwą Dery Design, nazwa ta wywodzi się od jednego z działów zajmujący się projektowaniem i tworzeniem stron WWW, sklepów internetowych, portali internetowych, stron ofertowych, katalogów produktów i stron informacyjnych. Wysokie kanony usług Studia Internetowego Dery.pl z Zielonej Góry i Żar skłaniają do opracowywania i oferowania klientom coraz lepszej oferty. W początkowym czasie swojej działalności projektowane i zakładane były prezentacje multimedialne jako oferty rozdawane na dyskietkach komputerowych a także proste, eleganckie strony WWW jako strony informacyjne i ofertowe. Pakiety serwisowe umożliwiają między innymi komfortowe aktualizacje rozbudowę i stałe unowocześnianie strony internetowej w wygodny sposób. Dbając o kompleksowość usług już od dwóch lat można zadysponować w Studiu Internetowym druk materiałów poligraficznych, od wizytówek, papierów firmowych po plakaty, ulotki i foldery firmowe zachowując integralność stylu ze stroną internetową czy sklepem internetowym. Z każdym rokiem Strony www Zielona Góra wzmacniamy naszą propozycję, do głównej naszej oferty jaką jest planowanie i tworzenie stron internetowych i sklepów internetowych, niejako przypisane są oferty dopełniające. Do nich zaliczamy pozycjonowanie stron WWW i Pakiety Serwisowe. Dery Design wykonuje zlecenia na terenie całego kraju. Głowni klienci znajdują się w dawnym województwie Zielonogórskim, a przede wszystkim w Zielonej Górze, Żarach, Żaganiu, Nowej Soli, Lubsku, Gubinie. Ta sama firma proponuje profesjonalne usługi fotografii reklamowej - zdjęcia katalogowe wyrobów, zdjęcia aranżowane, interaktywne zdjęcia obrotowe i zdjęcia 360°, a także zdjęcia okolicznościowe, portret artystyczny itd.Planowanie i tworzenie stron WWW należy do głównej aktywności Firmy Dery.pl Studio Internetowe. Obecne nowoczesne strony WWW wykonane przez Studio Internetowe Dery.pl doskonale konkuruje z największymi firmami tej branży. Strony WWW konstytuowane przez Dery Design charakteryzują się klarowną nawigacją, dokładnym i czystym planowaniem graficznym. Strony stworzone w Dery.pl imponująco sprawdzając się na stronach internetowych wielu firm przemysłowych, handlowych i usługowych. Od kilkunastu lat Studio Internetowe Dery.pl zwiększa informację i doświadczenie w planowaniu i konstruowaniu dobrego wizerunku swoich klientów. Obecnie niemal każda strona internetowa zaplanowana i wykreowana w studiu projektowym Dery Design funkcjonuje jako CMS - System Zarządzania Treścią. Dery Design to nowoczesne, dobrze zaprojektowane przebojowe strony WWW z panelem administracyjnym umożliwiającym pełne i intuicyjne zarządzanie całą witryną internetową z dostępem do szczegółowych statystyk AdWords przesyłanych na skrzynkę e-mail.

Łagów Lubuski - Pojezierze Łagowskie

Łagów Lubuski należy do najpiękniejszych miejscowości Ziemi Lubuskiej. Miasto położone jest nad dwoma jeziorami Pojezierza Łagowskiego. Łagów Lubuski to znany i ceniony ośrodek turystyczny i wypoczynkowy. Oprócz jezior atutami Łagowa Lubuskiego są również zabytki, takie jak Zamek Joannitów czy Brama Polska.

Biuro podróży Gorzów

Nasze biuro podróży współpracuje z najlepszymi polskimi organizatorami turystycznymi zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę umożliwiającą idealne dopasowanie proponowanej oferty do wymogów i oczekiwań klientów. Specjalizujemy się w basenie Morza Śródziemnego oraz Egipcie jednakże dysponujemy ofertą turystyczną dla prawie każdego miejsca na Ziemi. Biuro Podróży Alladyn od kilku lat organizuje wyjazdy dla firm. Są to wyjazdy grupowe, szyte na zamówienie klienta, mające charakter szkoleń lub nagród fundowanych przez firmy dla swoich kontrahentów lub pracowników.

Łagowski Park Krajobrazowy

Osoby przyjeżdżające do Łagowa Lubuskiego nie będą miały problemów ze wypatrzeniem stosownego do swoich potrzeb miejsca noclegowego, gdyż miejscowość ta posiada świetnie rozszerzoną sieć miejsc noclegowych. Przez cały rok Łagów Lubuski zwiedza mnóstwo letników pożądający odsapnięcia, relaksu i rozrywki, a przede wszystkim w porze letniej sfera kulturalna jest tu bardzo dostrzegalna i tętni do późnych godzin wieczornych. Z całą pewnością jest to dość atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, przede wszystkim dla tych osób, które chcą czynnie spędzać wakacje.

Jezioro Niesłysz

Jezioro Niesłysz jest największym i najczystszym jeziorem na Pojezierzu Lubuskim. To doskonały akwen do uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych. Nieskażona przyroda, bogactwo fauny i flory oraz przejżyste wody Niesłysza czynią to miejsce idealnym na niezapomniany wypoczynek. Zapraszamy do lektury strony poświęconej tym pięknym okolicom. Szczegółowy opis, ciekawostki i informacje o bazie noclegowej uzupełnione są galeriami zdjęć, które przybliżą uroki tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Kominki z płaszczem wodnym

Firma Redfire zajmuje się sprzedażą wszystkich materiałów związanych z branżą kominkową. W ofercie sklepu mamy kominki z płaszczem wodnym, akcesoria kominkowe oraz nasady i wkłady kominkowe. Wszystkie produkty są w przystępnych cenach. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z ofertą. U nas znajdziesz wszystko co potrzebne by cieszyć się ciepłem kominka.

reklama dynamiczna świetlna

Firma BASS POLSKA S.C. zajmuje się reklamą dynamiczną. Mamy zainstalowane ruchome billbordy podświetlane w Centrach Handlowych Galeria Askana i PARK-111 w Gorzowie Wielkopolskim. Reklama na urządzeniach z ruchomymi planszami to nowoczesna promocja Twojej firmy przy dużych centrach handlowych. Reklama dynamiczna przykuwająca uwagę klientów stanowi duży bodziec do zakupu towarów i usług. Obraz ruchomy reklamy dynamicznej zwiększa zainteresowanie kupujących bardziej niż statyczna reklama a tym samym ma za zadanie skłonić klienta do zakupu spontanicznego. Zmiana plakatów w reklamie dynamicznej, skuteczniej niż zwykłe reklamy, przyciąga wzrok klienta i zachęca do odwiedzin Państwa firmy.

hotel odra

Hotel usytułowany jest w sąsiedztwie koryta rzeki Odra.Dysponujemy pokojami dla osób niepełnosprawnych.Cechuje nas piękne połozenie w pobliżu malowniczych jezior i lasów.Gdzie do zwiedzania zachęcaja zabytki historii i architektury,a także bogactwo fauny i flory okolic.