Fundacja Promocji Kompetencji

Naszym celem wspomaganie rozwoju nauki i polskiej gospodarki, wnoszenie wkładu w rozwój przedsiębiorstw i przedsiębiorczości oraz upowszechnianie wiedzy i doświadczeń polskich specjalistów poprzez kształtowanie i promowanie kompetencji przedsiębiorstw i innych organizacji.Założyciele i współpracownicy FPK są praktykami a ponadto mają duży twórczy dorobek naukowo-badawczy, w przeważającej części aplikacyjny w rozwiązywaniu problemów polskiej gospodarki w zakresie usprawnień technologii, organizacji produkcji i usług oraz innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Halo Łódź - wydarzenia z Łodzi

Portal informacyjno-społecznościowy Halolodz.pl to miejsce, które dostarcza wiadomości na temat Łodzi. Halolodz.pl sprawia, iż stajesz się jej świadomym i aktywnym mieszkańcem. Wyróżniają go spośród innych portali informacyjnych podejmowane interwencje, których inicjatorami jesteście Wy. Tutaj możesz dyskutować na różnego rodzaju blogach i forach. Halolodz.pl oferuje pełen kalendarz imprez, który dostarcza wszelkie newsy o planowanych koncertach, wydarzeniach kulturalnych czy ciekawych miejscach, które warto odwiedzić.

Elektroniczne systemy zabezpieczeń

VIDOM Łódź. Sprzedaż - montaż. W ofercie: alarmy, kamery obserwacyjne cctv (rejestracja i podgląd przez internet), kontrola dostępu, sygnalizacja pożaru, nagłośnienia, gps oraz podsłuch. Sprzedaż ratalna.