Atrakcje turystyczne Wrocławia

Ponad 300 największych atrakcji we Wrocławiu! Muzea, zabytki, obiekty UNESCO, noclegi, restauracje, wycieczki z przewodnikiem i przejażdżki po mieście. Strona dla wszystkich, którzy odwiedzają Dolny Śląsk! Tel. 513 946 946 (przewodnicy po Wrocławiu i Dolnym Śląsku)

Kocięta Maine Coon hodowla Vanco

Vanco to hodowla jednej z największych ras kotów jakimi są Maine Coon. Mimo dużej i mocnej budowy swojego ciała nie są one agresywne. Są za to bardzo inteligentne, ciekawskie i oddane, bo kot rasy Maine Coon to prawdziwy przyjaciel! W naszej hodowli od czasu do czasu mamy śliczne, rodowodowe, skore do pieszczot i zabawy kocięta rasy Maine Coon na sprzedaż. Zapraszamy.

Studenckie Koło Przewodników Sudeckich - Sudety

Przedmiotem działalności SKPS jest popularyzacja turystyki górskiej i krajoznawstwa, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy na temat Dolnego Śląska i Sudetów, w środowisku akademickim. Koło zrzesza przede wszystkim studentów, absolwentów wyższych uczelni i młodych pracowników naukowych posiadających tradycyjnie nadawane uprawnienia Studenckiego Przewodnika Sudeckiego oraz uzyskiwane w PTTK uprawnienia Przewodnika Sudeckiego PTTK.