Oświetlenie Aquaform

Firma Light&Shadow zajmuje się sprzedażą oświetlenia oraz mebli od czołowych polskich oraz zagranicznych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy takich producentów jak Flos, Foscarni, Artemide, Murano Due, Voltolina, a także wielu innych. W naszym sklepie znajdą Państwo tysiące produktów, a wszystkie z nich są najwyższej jakości. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo więcej na temat naszej działalności.

Mycie okien Szczecin

Jak wiele czasu codziennie tracisz na czyszczenie swojego mieszkania albo przestrzeni pracy? Czy nie lepiej byłoby przeznaczyć go bardziej ciekawym zajęciom? Nie można jednakże przestać robić porządków, można jednak zamówić robienie porządków w przedsiębiorstwie Extra Clean ze Szczecina. Ta nowoczesna firma sprzątająca migiem upora się z zadaniem doprowadzenia do doskonałego porządku każdego rodzaju powierzchni. Extra Clean czyści biura, zakłady pracy, domy prywatne a także tereny otwarte. Nowoczesny sprzęt umożliwia pracować szybko przy osiąganiu doskonałych wyników.

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Collegium Balticum to niepaństwowa uczelnia wyższa w Szczecinie, która oferuje swym studentom duży zakres kierunków a także możliwość zdobycia tytułów naukowych respektowanych w Polsce oraz za granicą. Nowoczesne nastawienie do edukacji i odpowiadające współczesnemu zapotrzebowaniu techniki nauczania powodują, że absolwenci Collegium Balticum są porządniej przygotowani do odniesienia sukcesu na rynku pracy niż studenci państwowych szkół wyższych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty uczelni zawartymi na przedstawianej stronie internetowej.

Szalunki Szczecin

Kupno dźwigu to gigantyczny koszt nawet dla świetnie prosperującej firmy budowlanej, a przecież nie w każdej budowie może być on potrzebny. Twoja firma nie może sobie jednakże pozwolić na odrzucanie zleceń z powodu nieposiadania dźwigu. Dlatego prezentujemy firmę Kotowicz Dźwigi, która zajmuje się wynajmowaniem dźwigów dla firm budowlanych. Masz możliwość u nas wydzierżawić same maszyny lub maszyny razem z obsługą. Dzięki temu nie potrzebujesz już odtrącać żadnej oferty a prestiż Twojej firmy oraz rzecz jasna Twoje dochody znacznie się powiększą.

Studium policealne Szczecin

Szkoła policealna Maius College w Szczecinie jest to wyśmienita alternatywa dla standardowych, państwowych uczelni wyższych. W Maius College masz możliwość uczyć się użytecznych, praktycznych kierunków, których nie można odnaleźć w sztywnych, przestarzałych programach państwowych uczelni. W propozycji Maius College znajduje się studiom jedno i dwuletnie, dostępne są także kursy i szkolenia dokształcające. Maius College posiada prawo nadawania tytułów naukowych, między innymi technika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą a także do kontaktu.

Wesela Zachodniopomorskie

Hotel Fenix w Morzyczynie obok Szczecina ma przyjemność zaprosić do siebie na odpoczynek w komfortowych pokojach oraz w otoczeniu ślicznej przyrody. Specjalnością hotelu Fenix jest aranżowanie wesel nad jeziorem Miedwie. Obszerna sala balowa, kuchnia a także przytulne apartamenty małżeńskie gwarantują niezapomnianą zabawę zarówno gościom weselnym jak i parze młodej. W hotelu Fenix urządzane są także konferencje biznesowe i imprezy okolicznościowe, podczas których w czasie świetnej zabawy i odpoczynku zapadają decyzje biznesowe. Zapraszamy.

Jaxa reklama usługi dla hoteli

Jaxa-reklama świadczy od roku 2007, pełny zakres usług reklamowych tzw full service, Oferujemy zintegrowane, innowacyjne, kreatywne rozwiązania dla naszych klientów, zarówno dużych i małych.Nasza agencja JAXA-reklam mówiąc najprościej, jest zjednoczeniem kreatywności i innowacji reklamy, najnowszych technik marketingowych, staranności i unikalnych projektów oraz co bardzo ważne analiz skuteczności wdrażanych projektów? Rzeczą niepodważalną a zarazem przekonującą jest fakt , iż komunikat reklamowy może być stosowany dla promowania Państwa usługi , produktu lub marki nie zależnie ile osób zatrudnia Państwa firma.

Restauracja KarTeMa - Szczecin

U nas zjesz bardzo smacznie i nabierzesz siły do kolejnych wypraw. Doradzimy Tobie co ciekawego można zwiedzić w Szczecinie. Oferujemy kameralną atmosferę i rodzinny posiłek. Szczecin jest z nas dumny - restauracja kameralna KarTeMa zaprasza.