Domek letniskowy, Pluski.

Do wynajęcia domek letniskowy nad jeziorem Pluszne, na Warmii. Jest to idealne miejsce na spędzenie wakacji zdala od hałasu miasta. Domek oddalony jest od jeziora zaledwie o 500m, zapewniona jest prywatna plaża. Istnieje również możliwość wynajęcia łódki wiosłowej, a w samej wsi (Pluski) można wynająć również żaglówkę. Dla miłośników surfingu znajdzie się również miejsce przy samym jeziorze na przechowanie deski.

ANTONIEFF – komfortowy miniHotel Elbląg zaprasza cały rok

Jesteśmy całorocznym obiektem o wysokim standardzie w centrum zabytkowej elbląskiej Starówki, w odległości 200 metrów od portu. Oddajemy do Państwa dyspozycji łącznie sześć pokoi dwuosobowych, w tym jeden typu apartament. Recepcję Gości prowadzimy pod numerem 055 - 232 75 55 lub 0 603 - 08 77 77 lub 0 603 - 50 77 77.

Przewodnik Turystyczny po Warmii i Mazurach

Przewodnik turystyczny po Warmii i Mazurach, przewodnik terenowy oraz zwiedzanie miast: Olsztyn, Elbląg, Malbork, Frombork i inne. Oprowadzanie wycieczek turystycznych: pieszych, konnych, kajakowych, rowerowych, autobusowych. Zwiedzanie miast Warmii i Mazur oraz miejsc terenowych: Grunwald, Wzgórza Dylewskie (Góra Dylewska), Stańczyki, Krutynia. Siedziba w Olsztynie.