Restauracja na Mazurach

Jeżeli niezbędne są wam specjalistyczne sale konferencyjne bo chcecie organizować udane imprezy firmowe, oferta jaką prezentuje hotel SPA Amax na Mazurach z pewnością spełni wasze wszystkie oczekiwania. W obiekcie udostępniona jest duża oraz mniejsza sala konferencyjna z kompletnym wyposażeniem. Organizacja konferencji to nie jedyne przeznaczenie naszych pomieszczeń, ponieważ z powodzeniem mogą one posłużyć także jako sala weselna. Goście naszego hotelu mogą korzystać z licznych atrakcji takich jak: restauracja, pomieszczenia dla dzieci, weekend SPA, sauna i wypożyczanie rowerów. Wiele ciekawych atrakcji występuje też w bliskim sąsiedztwie hotelu.

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich

Z całą pewnością niesamowicie znanym rejonem Polski jest Kraina Wielkich Jezior Mazurskich. Mieszczą się tu największe jeziora w Polsce - Śniardwy (113,8 km2), Mamry (105 km2) oraz Niegocin, Orzysz, Jagodne i Tałty. W następstwie tego region ten posiada wspaniałe zadatki rekreacyjno-przyrodnicze. Obszar w większości pokrywają lasy, a także urozmaicony jest wieloma wałami morenowymi. W tym regionie znajduje się wiele rezerwatów przyrody, aż 114 i w tym Mazurski Park Krajobrazowy. Zwłaszcza uprawiana jest tu turystyka i sporty wodne prawie w każdej formie.

Ostróda - moje miasto.

Treścią strony są informacje o mieście, okolicy, atrakcjach turystycznych, możliwościach noclegu. Znaleźć można wiele informacji o zabytkach, lokalach gastronomicznych, obiektach sportowych, turystycznych, ważnych instytucjach w mieście. Miasto położone nad J. Drwęckim, na skrzyżowaniu wielu ważnych dróg.

Agencja Żeglarska Skipper - czartery

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty czarterów jachtów po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Proponujemy jachty nowe z pełnym wyposażeniem w atrakcyjnych cenach. Rhodos 940, Janmor 28, Antila 26, Antila 24, Twister 780, Tango 780 NEW, Tango 780 s lub sport, Tango 730.

Mazury Zachodnie - krok po kroku

Niewątpliwy urok i dostępność komunikacyjna sprawiły, że zachodnia część województwa warmińsko-mazurskiego stała się miejscem wymarzonego wypoczynku dla wielu turystów odwiedzających te strony. Przybywający z zachodu, północy czy południa, w tych okolicach po raz pierwszy stykają się z urokami krainy tysiąca jezior. Dla nich właśnie powstał blog, który - krok po kroku - odkryje wszystkie tajemnice Mazur Zachodnich.

Turystyka na Mazurach

Spis serwisów oferujących wypoczynek w regionie Warmii i Mazur. Jeżeli planujesz wakacje i nie wiesz gdzie je spędzić, dobrze trafiłeś. Nasz katalog prezentuje strony o turystyce w Krainie Wielkich Jezior.

Czarter jachtów na Mazurach - Mazur Wind

Czartery jachtów i motorówek na Mazurach, rejsy ze sternikami. Imprezy dla firm, regaty żeglarskie, spływy kajakowe, wyprawy wędkarskie,. parasailing, wakeboard, narty wodne, banan, kółko . Nauka windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa. Usługi portowe – port „Silnowa” ( J.Niegocin, Wikasy).

noclegi warminsko-mazurskie

Internetowa baza noclegowa oferuje noclegi w województwie warminsko-mazurskie już od 20 PLN za dobę. Na naszej stronie znajdują się: m.in. tanie pokoje gościnne, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, ośrodki wczasowe oraz obiekty konferencyjne o róznym standardzie.

spływy łodziami i kajakmi-spotkanie z tradycją

Jedyne tego rodzaju w Polsce spływy łodziami i kajakami po rzece Krutyni.Rzeka na tym odcinku jest szczególnie płytka (0.5 m)i niezwykle malownicza.Spływy łodziami i kajakami to dobra zabawa dla najmłodszych i wspaniały wypoczynek dla dorosłych.

Czarter jachtow na mazurach

Giżycko, Mazury. Czarter Jachtów na Mazurach - nowych, zadbanych i dobrze wyposażonych. Czartujemy jachty Janmor, Twister, Solina. Czarter jachtów ubezpieczonych z serwisem na szlaku. Zapraszamy na jachty i wypoczynek na Mazury.