Wakacje w Chorwacji, zapraszamy do współpracy

Firma „Bella Istra” d.o.o. z siedzibą w Rovinju na Istrii, w Chorwacji, to firma, która: świadczy usługi dla grup zorganizowanych i dla klientów indywidualnych; zajmuje się organizowaniem noclegów w hotelach, apartamentach prywatnych i na campingach na terenie całej Chorwacji; organizuje wycieczki objazdowe po Chorwacji; organizuje kongresy, zjazdy, wycieczki integracyjne i zakładowe; oferuje jednodniowe wycieczki po Istrii, w których programie są m.in. zwiedzanie antycznych (rzymskich) i średniowiecznych miast Istrii, degustacje lokalnych przysmaków, wina i oliwy z oliwek, rejsy do Wenecji, do Parku Narodowego Brijuni, do Fiordu – Kanału Limskiego i inne; przygotowuje oferty na życzenie; gwarantuje kompleksową obsługę organizowanych imprez. Chorwacja to jeden z najatrakcyjniejszych regionów wypoczynkowych w Europie. Fakt ten w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom wielu ekscytujących chwil podczas wyjazdów w poszukiwaniu niezapomnianej przygody, słońca i wypoczynku. Agnieszka Grunwald Petrović

Dalmacja

Chorwacja ma klimat idealnie stworzony dla rozrostu gałęzi turystycznej, a obszary nadmorskie są jednymi z najbardziej słonecznych w całej Europie, dlatego też jadąc tutaj, można posiadać niemalże pewność, że pogoda nas nie zawiedzie. Cieszącym się największym uznaniem miejscem tej części Europy jest Dalmacja.

chorwacja autokar

Biuro podróży Skarpa Travel oferuje wyjazdy wakacyjne w Polsce jak i zagranicę, każdym środkiem transportu. Wyjazdy z nami są przyjemne, atrakcyjne i bezpieczne. Zarezerwujesz je zarówno w biurze u agenta, jak i przez internet. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Fotografie z Chorwacji - pokaż swoje zdjęcia

Galeria zdjęć zponad Adriatyku, które są rozdzielone według stref geograficznych - Istria, Kwarner, Dalmacja. Pokaż swoje zdjęcia z niezapomnianych wczasów. Galeria oferuje również możliwość oceniania, komentowania, dodawania plików, wysyłania e-kartek.