Wakacje Torrevieja - Hiszpania

Jeżeli szukają Państwo niezwykłych wakacji nad hiszpańskim morzem, nie mogliście lepiej trafić! Apartamenty Torrevieja i apartamenty La Mata czekają z na oścież otwartymi drzwiami! Poznaj dzięki nam bogatą, śródziemnomorską kulturę i skosztuj niebywale pysznych owoców morza. Za naszą sprawą wakacje Torrevieja spędzicie w dość atrakcyjnych cenach, co czyni nas bezkonkurencyjnymi na polu apartamentowców Więcej informacji znajdą Państwo na następującej stronie: www.apartament-lamata.pl. Pozdrawiamy!

Teneryfa

Teneryfa jest największą z Wysp Kanaryjskich (2034 km²) jest zarazem najbardziej górzysta - dominujący nad Teneryfą Pico Del Telde (3718 m) to najwyższy szczyt Hiszpanii. Jest idealna dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas czyli dla surferów , tych co lubią bywać w nocnych klubach itp.

Kraje bliskie i dalekie, Hiszpania

Podróżowanie, poznawanie innych krajów bliskich i dalekich, regionów, obyczajów ludzi, sposobów ich życia, kultury itp. ciekawości od zawsze fascynowało tak badaczy, podróżników jak i odkrywców. Fascynuje i zaciekawia również nas, zwykłych parotygodniowych urlopowiczów.

Costa Blanca,Hiszpania-apartamenty na wakacje

Mamy przyjemność zaoferować Państwu unikalną możliwość wynajęcia apartamentów na wybrzeżu Costa Blanca, bezpośrednio od właściciela. Wiąże się to z brakiem pobierania jakiejkolwiek prowizji czy opłat za pośrednictwo. W naszej ofercie znajdziecie dwa apartamenty, położone w miejscowości Torrevieja-45 km na południe od Alicante-stolicy prowincji. Basen,plaza,liczne pola golfowe w okolicy i 320 slonecznych dni w roku.Zapraszamy caly rok.

Wakacje w Hiszpanii - willa do wynajęcia

Willa znajduje się na Costa Blanca, niedaleko (5 km) miasta Torrevieja w miejscowości Orihuela Costa. Panuje tutaj najcieplejsza zima w Europie i najbardziej umiarkowane lato. Swiatowa Organizacja Zdrowia (Mundid de la Salud) oglosila te czesc Hiszpanii jako jedna z najzdrowszych w Europie. Odznaczona została przez Unie Europejska "Niebieska Flaga"(BANDERA AZUL) za najbardziej czyste plaże i wodę.

Hiszpania - Jeden z piękniejszych krajów Europy

Strona poświęcona jednemu z piękniejszych krajów Europy. Przedstawia ogólną charakterystyke wraz z danymi statystycznymi oraz bardziej szczegółowe informacje. Nie zabrakło też kilku zdjęć.

Galeria Zdjęć Hiszpańskiego regionu Kastylia la Mancza

Strona poświecona regionowi Hiszpanii w prowincji Kastylia la Mancha, ze stolicą w Toledo, tysiące zdjęć, architektura, turystyka, wydarzenia wszelkie informacje dotyczące regionu Kastylia la Mancha w obiektywie aparatu fotograficznego.