Suwalszczyzna

Zachęcamy wszystkich do odwiedzin naszej stronie dotyczącej turystyki na Suwalszczyźnie. Na naszej stronie znajdziesz między innymi: bazę noclegową, miejscowości Suwalszczyzny, atrakcje turystyczne a także co warto zobaczyć będą tutaj na wakacjach. Strona skierowana jest przede wszystkim do turystów.

Filipów - miasteczko u źródeł rzeki Rospuda

Filipów z rakiem w herbie, położony na styku Mazur i Suwalszczyzny - niegdyś miasto królewskie z nadania króla Zygmunta Augusta, o bardzo ciekawej historii - dzisiaj niewielkie, położone pośród licznych jezior i lasów miasteczko, ośrodek gminy o charakterze rolniczym. Szybko rozwijający się lokalny ośrodek turystyczny z błyskawicznie rozbudowywaną infrastrukturą oraz bazą noclegową. Znakomite miejsce na spokojny wypoczynek. Miejscowa spółdzielnia mleczarska "Rospuda" słynie z produkcji znakomitych serów i innych produktów mleczarskich. Informacje lokalne, oferta agroturystyczna, kultura i sport.

Spływy kajakowe

Zapraszamy wszystkich – młodych i starszych, małych i dużych na aktywny wypoczynek jakim są spływy kajakowe do Krainy Przyrody i Przygody. Posiadamy nowy i bezpieczny sprzęt kajaki i canoe.