Morskie oko

Zapraszam na nową stronę prezentującą malownicze i tajemnicze okolice Morskiego Oka. Informacje które powinien posiadać każdy turysta wybierający się na wypoczynek w Tatrach. Opisy szlaków turystycznych wychodzących znad Morskiego Oka wraz z czasami dojścia. Dla osób wybierających się w te okolice po raz pierwszy szczegółowe informacje o dojeździe do drogi ku Morskiemu.

Ulica Krupówki w Zakopanem -Jesień na Krupówkach

Krupówki, to chyba najbardziej znana ulica w Polsce. Może jej dorównywać pewnie sopocki "Monciak", ale niekoniecznie. Tu koncentruje się życie towarzyskie tysięcy turystów odwiedzających Zakopane. Zakopane i Krupówki to jak Rzym i papież. Nie można jednego od drugiego oddzielić. Zobacz jesień na Krupówkach.

Tatry - Zakopane

Zakopanego roztacza się przepiękny krajobraz, na panoramę naszych, nadzwyczajnych i pięknych Tatr. Giewont zalicza się do jednych z bardziej niebezpiecznych tatrzańskich wierzchołków. Morskie Oko należy do najbardziej atrakcyjnych jezior polodowcowych w Tatrach, a również widoczne są na około najpiękniejsze wierzchołki tego masywu górskiego.

zakopane

zakopane, informacje z zakopanego, zakopiański informator, kwatery w zakopanem, pokoje w zakopanem, wynajem zakopane, nieruchomości zakopane, ślub zakopane, firmy zakopane, noclegi zakopane, hotele zakopane, kultura zakopiańska

Compass imprezy integracyjne w zimie

IMPREZY INTEGRACYJNE W ZIMIE Zapraszamy do zapoznania się z nasza zimową oferta organizacji imprez integracyjnych. Naszym celem jest przejrzyste przedstawienie naszej zimowej oferty, dlatego też poza opisami atrakcji (konkurencji), zachęcamy do obejrzenia filmów z naszych realizacji i galerii zdjęć.