Suwałki Turystyka

Turystyka to jeden z ważniejszych obszarów, jaki jest promowany w obrębie Partnerstwa Ponadregionalnego dla Polski Wschodniej. Gminy nawiązały współpracę, której zamierzeniem jest promocja atrakcyjnych terenów wschodnich. Regiony te wyróżniają się doskonałym położeniem na mapie kraju, które może być z powodzeniem wykorzystywane przez podmioty, które umieszczą swoje inwestycje w Suwałkach. Obszary wschodnie są nadal pomijane przez dużych inwestorów, a tymczasem tkwi w nich ogromny potencjał. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej witryny oraz do zapoznania się z materiałami reklamowymi.

dartek.pl - naprawa komputerów Białystok serwis PC

Oferujemy pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta na terenie całego Białegostoku. Codziennie w godzinach 8:00 - 21:00 jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 500 677 681 - przez 7 dni w tygodniu.

Wędkarski sklep internetowy ZLOTARYBKA wędki, kołowrotki, kołowrotek,

Wędkarski sklep internetowy z konkurencyjnymi cenami i dużym wyborem towaru, SKLEP WĘDKARSKI, wędkarstwo pl, kołowrotki, wędki, wędka, przynęty, artykuły wędkarskie, kołowrotek, kołowrotki, internetowy sklep wędkarski,

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Szelment"

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Szelment” jest przepięknie położonym obiektem na Pojezierzu Suwalskim konferencyjno-rekreacyjnym nad jeziorem Szelment Wielki u podnóża góry Jesionowej (252m n.p.m.). Oddalony około 20km od Suwałk i 15km od przejścia granicznego z Litwą w Budzisku, Ośrodek jest czynny cały rok. Wypoczywający w „Szelmencie” będą mogli podziwiać bajeczne klimaty otaczającej go zewsząd przyrody. Bogactwo fauny i flory porazi każdego kto postanowi spędzić parę dni w naszym Ośrodku. Dodatkowo należy też wspomnieć, że w niedalekiej pszyszłości Urząd Marszałkowski zamierza na przylegającej górze Jesionowej wybudować szereg wyciągów. Stanie się on wówczas atrakcyjnym-rekreacyjnie obiektem, nie tylko chętnie odwiedzanym latem ale również zimą.

Domek Letniskowy - Pojezierze Augustowskie - Wynajmę

MIEJSCE SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU I AKTYWNEJ REKREACJI ! Chcesz, by zbudził Cię śpiew ptaków? Marzą Ci się wędrówki po lesie, plusk fal obijających się o łódź? Wiewiórka spoglądająca na Ciebie zalotnie? Zielona trawa, żółty piasek? Promienie słońca pieszczące policzki? Romantyczne wieczory przy kominku? Cykady świerszczy i zapach wieczoru nad jeziorem? Dobrze trafiłeś !!! Zapraszamy.