Biuro Nyskiej Drogi św. Jakuba

Biuro Nyskiej Drogi św. Jakuba powstało z myślą o pielgrzymujących szlakiem Świętego. W Biurze znajdą Państwo przydatne materiały o szlaku: ulotki, broszurki, przewodniki, a także informacje o Nysie o okolicy. W Biurze mieści się też Miodolandia z regionalnymi miodami i produktami z miodem. Biuro Nyskiej Drogi Świętego Jakuba w Nysie ul. Bracka 18 48-300 Nysa 77 448 46 70 Zapraszamy na szlak!

Przewozy autokarowe po Europie

Jesteśmy firmą usługowo-transportową z dużym doświadczeniem w przewozach autokarowych zarówno krajowych jak i po całej Europie. Zapewniamy Państwu szybki, bezpieczny i profesjonalny transport autokarowy oraz usługi z wykorzystaniem mikrobusów. Proponujemy naszym Klientom wynajem autokarów i autobusów do przewozów pracowniczych, gości weselnych i turystycznych. Oferta naszych usług przewozowych obejmuje: transport krajowy, transport międzynarodowy. Współpracujemy z wieloma biurami podróży dla których realizujemy zlecenia autokarowe na terenie całej Europy. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Baborów, koło Raciborza woj. opolskie.

Opolszczyzna - Góry Opawskie - Park Krajobrazowy Gór Opawskich

Perełka Opolszczyzny tak trzeba bez wątpienia nazwać Góry Opawskie. Pasmo górskie zlokalizowane na południu naszego kraju imponuje różnorodnością krajobrazu. Pokaźna liczba atrakcji turystycznych czyni ten region bardzo atrakcyjną dla turystów. Najbardziej znaną atrakcją turystyczną tej części Sudetów jest Park Krajobrazowy Gór Opawskich.

Wiadomości

Publikowane u nas wiadomości w większości pochodzą z innych serwisów, dlatego też każda informacja ma podanego linka do jej źródła. Serwis powstał po to, aby przybliżać społeczności z miasta Opola i jego okolic wiadomości z Polski i całego świata. Chętnie ugościmy cię na stronach 2008.opole.pl Niestety czasem mogą się zdarzyć niewielkie przekłamania w słownictwie spowodowane pełną automatyzacją dystrybucji wiadomości pod kątem określonych serwisów. Wiadomości są automatycznie kategoryzowane i uzupełniane o treści.