Narty w Schladming

Przewodnik narciarski po austriackim ośrodku narciarskim Schladming i jego okolicy. Teren narciarski należy do jednego z największych alpejskich regionów narciarskich, Ski Amadé. Region Dachstein jest niezwykle atrakcyjnym krajobrazowo miejscem dającym niezliczone możliwości uprawiania sportów zimowych i letnich. Znajdziemy tu 1000 km szlaków górskich, 97 malowniczych alpejskich schronisk, 930 km tras rowerowych, 300 górskich jezior, 100 wodospadów,

Górskie Wędrówki - Na Szlaku

Prowadzony przeze mnie blog odzwierciedla moją pasję i miłość do gór. Każdy czytelnik znajdzie tutaj wiele opisów tras górskich oraz odbytych wędrówek na szlakach Tatr, Sudetów oraz Alp. Oprócz opisów zwykłych wycieczek, które mogą stanowić nie lada inspirację dla początkujących wędrowców, na blogu znajduje się garść przydatnych informacji na temat miejsc noclegowych, ekwipunku, zachowania w górach, postępowania w przypadku sytuacji niebezpiecznych, takich jak burze, wypadki, obrażenia. Zachęcam do zaglądania i bycia na bieżąco z zawartością bloga.

Urlop w górach

Polska jest krajem bardzo różnorodnym. Znajdziemy tu wiele atrakcji turystycznych: morze, góry, jeziora. Słowem: czego tylko dusza zapragnie! Na naszych stronach przekonujemy do pozostania w kraju i wybrania się na zasłużony wypoczynek w piękne polskie góry. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: wspaniałe cuda przyrody zapierające dech w piersiach! Zapraszamy do wypoczynku w górach.

Turystyka bez granic

Turystyka nie ma granic. Cały świat chce nam pokazać swoje uroki. W jednych miejscach możemy być osobiście w innych tylko wirtualnie. Ale od czegoś trzeba zacząć. Chcesz się dowiedzieć gdzie warto pojechać, co powinno się zobaczyć w Polsce i na świecie? A jeśli już jesteś obieżyświatem podziel się z innymi na tej Stronie.

Góry Sowie - Wielka Sowa

Góry Sowie leżą w Sudetach Środkowych, to jedno z bardziej interesujących pasm w tym rejonie. Teren ten jest nader zasobny w minerały takie jak srebro. To właśnie wydobycie owych surowców w znaczącym stopniu przyczyniło się do zniszczenia pejzażu. Najbardziej to widać, gdy podróżujemy w stronę Wielkiej Sowy - znajdują się tu drzewostany zniszczone przez kwaśne deszcze. Kiedy wejdziemy na samą górę warto wdrapać się na 25 metrową kamienną basztę, z której możemy podziwiać wspaniałe pejzaże na okolicę. Wielka Sowa nie należy do wysokich gór - mierzy 1014 metrów nad poziomem, ale na skutek położenia w centralnej części Sudetów widać z tego miejsca naprawdę sporo innych grzbietów.

Tatry

Tematyczny serwis internetowy dotyczący szeroko pojętej turystyki górskiej w Polskich oraz Słowackich Tatrach. Na stronie MagiczneTatry.pl znajdziesz ciekawe informacje, artykułu oraz recenzje sprzętu turystycznego. Ponadto nasza strona zawiera dokładną mapę oraz aktualną pogodę pogody na kilka dni. Zapraszam - MagiczneTatry.pl

2be inspired - relacje z wycieczek

2be inspired... Wycieczki w Polsce i na Świecie. Preferujemy tereny górskie. Beskidy, tatry, Góry Stołowe. Środkiem transportu najczęściej są nasze własne nogi. Rady i Wskazówki z naszych wycieczek! Mapy dojazdu, opisy miejscowości, szczytów, galerie zdjęć, komentarze. Serwis zawiera ogólnodostępne Forum Informacyjne.

www.wczasywgorach.com - górski serwis turystyczny

Serwis turystyczno górski zawiera informacje na temat najciekawszych miejsc naszego regionu. Jeżeli chcesz mieć niezapomniane wakacje, skorzystaj z bazy firm, która powoli cały czas się rozrasta.

Panoramy Górskie

Wirtualne Podróże to wortal powstały z myślą o tych wszystkich którzy chcą podróżować nie ruszając się z własnego mieszkania już teraz do zobaczenia widoki z najwyższych szczytów górskich i innych ciekawych miejsc całego świata.

Noclegi Karpacz

Info.Karpacz.pl to Informator Turystyczny Karpacza, zawierający informacje o noclegach oraz obiektach gastronomicznych w tym pięknym dolnośląskim kurorcie. Zapraszamy, tak jak i Karpacz o każdej porze roku. Informator zawiera także informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych, historię, opis oraz plan miasta. Dodatkowo także ciekawe linki, ważne adresy i telefony.

mtbikes.info - vortal rowerowy

mtbikes.info to portal poświecony naszej wspólnej pasji jaką są rowery. Dla wszystkich miłośników rowerowego szaleństwa, umieściliśmy tam forum. Są tam rówież artykuły, testy, porady i nowości, oraz galeria zdjęć by móc pochwalić się swoimi fotkami na rowerze.

BOBTUR INFORMATOR TURYSTYCZNY GRODEK NAD DUNAJCEM.J.Roznowskie

Zapraszamy panstwa do zaplanowania wypoczynku nad Jeziorem Roznowskim, u nas znajda panstwo słonce, cisze i czysta wode, a wendkarze ryby. - to argumenty przemawiajace za skorzystaniem z zaproszenia.

NA NARTY - narciarskie oferty turystyczne

Narciarski serwis internetowy prezentuje narciarskie oferty turystyczne krajowe i zagraniczne, informacje opisujące najlepsze trasy i wyciągi narciarskie, tanie noclegi, kwatery prywatne, szkółki narciarski i najnowszy sprzęt.

Gliczarów Górny.Kamera,Noclegi,Galeria,Ogłoszenia

Strona główna miejscowości Gliczarów Górny położonej pod Tatrami. Znajdziecie tutaj noclegi, ogłoszenia drobne, forum, widok na Tatry z kamery internetowej (kamera internetowa) na żywo - online, święta, urlop, zima, ferie, weekend