Hotel Tumski - noclegi w Płocku

Hotel Tumski mieści się w Płocku - zabytkowym mieście o ciekawej historii w województwie mazowieckim. Niewiele osób wie, że Płock był przez pewien czas stolicą Polski, dzięki czemu jest to miasto z pięknymi zabytkami, które warto poznać. Hotel Tumski to świetny hotel z pokojami w Płocku. Mieści się w samym centrum miasta, co ułatwia poznanie wszystkich najciekawszych budynków i ulic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, np. na organizację wesel w Płocku w Hotelu Tumskim.

O hotelach - strona poświęcona hotelarstwie

O hotelach to strona prowadzona przez pasjonatów podróży i hotelarstwa. Opisujemy najciekawsze obiekty noclegowe w Polsce - hotele, hotele Spa, pensjonaty i inne. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie nocleg idealny, bez względu na to czy podróżuje w pojedynkę, w parze, czy też całą rodziną. Hotele mogą mieć wiele oblicz, każdy z nich ma odmienne udogodnienia i warunki, dlatego też rzetelnie opisujemy miejscówki warte uwagi. Niestety przed wyjazdem rzadko można dowiedzieć się wszystkiego ze strony obiektów - my opisujemy wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o wybranym przez siebie hotelu.

Astoria Romantica *** Hotel Swarzędz

Astoria Romantica jest nowocześnie wyposażonym hotelem. Oferuje 18 jasnych, wygodnych i gustownych pokoi, w tym 13-jednoosobowych, 3-dwuosobowe i 2-trzyosobowe. Hotel znajduje się w Swarzędzu, który ma do zaoferowania dużo terenu zielonego wraz ze ścieżkami pieszo - rowerowymi. Położenie naszego hotelu umożliwia szybki dostęp do licznych interesujących miejsc.

Mazury noclegi

Mazury to malowniczy Wschód Polski - dzika przyroda, nieskażone powietrze to atuty tego regionu. Przedstawiamy Państwu najbardziej aktualną bazę noclegową z rejonu Mazury. Prezentujemy tylko i wyłącznie sprawdzone pokoje gościnne i kwatery prywatne. Każda prezentacja jest szczegółowo przygotowana przez naszych specjalistów, którzy osobiście odwiedzają obiekty noclegowe na Mazurach - dzięki temu gwarantujemy najwyższy poziom wiarygodności oraz jakości prezentowanych miejsc noclegowych. Zapraszamy do przeglądania i życzymy miłego wypoczynku.

Ośrodek Konferencyjny "MĄDRALIN"

„Mądralin” historyczne miejsce spotkań polskich intelektualistów i twórców wciąż raczy swych gości mieszanką twórczej atmosfery, miłego nastroju i gościnnością polskiego dworku. ”Mądralin”, obecnie Ośrodek Konferencyjny i Dom Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk, znajduje się w odległości 25 km od centrum Warszawy, nad rzeką Świder, na terenie malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kompleks hotelowy składa się z historycznego dworku ”Mądralin” i trzech pawilonów z 50 miejscami noclegowymi w apartamentach i pokojach 1-2osobowych wyposażonych w łazienki i TV. Zapraszamy do stylowej sali jadalnej na uroczyste obiady i kolacje przygotowane na bazie receptur tradycyjnej kuchni polskiej. Uczestnicy seminariów i konferencji mogą korzystać z sali dla 80 osób wyposażonej w podstawowy sprzęt konferencyjny z mniejszej sali „bibliotecznej” uważanej za idealne miejsce spotkań grup dyskusyjnych. Spacery na terenie 17 ha parku leśnego w otoczeniu sosnowych drzew i znane walory lecznicze miejscowego mikroklimatu, to gwarancja wypoczynku i regeneracji sił. Szlaki turystyczne i rowerowe pozwalające zwiedzić dolinę rzeki Świder obfitującą w piękne krajobrazy, osobliwości przyrodnicze takie jak okazały dąb szypułkowy "Bartek Mazowiecki" nad rzeką Mienią o obwodzie ok. 550 cm i wieku ok. 400 lat, bogactwo niespotykanej flory i fauny występującej w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Miejsca pamięci narodowej – mogiły żołnierskie na cmentarzach w Aleksandrowie, Gliniance i Wiązownie, krzyż upamiętniający czyn zbrojny w latach 1963, 1920, 1939 w Zagórzu, pomnik lotników SAAF z 1944r. w lesie na terenie Emowa a także zabytki sztuki sakralnej takie jak drewniany kościółek z 1763r w Gliniance. Na terenie Otwocka i Świdra spotykamy zabytkowe drewniane budynki z bogato zdobionymi werandami w stylu Świder- Majer a w Muzeum Ziemi Otwockiej możemy podziwiać ekspozycje utworzoną z zabytków pochodzących z wykopalisk, głównie z okolic rzeki Świder.