World News Yacht

Najnowsze wiadomości ze świata jachtingu. Artykuły na ciekawe, około żeglarskie tematy. Testy i opisy jachtów żaglowych i motorowych tych najnowszych i tych już trochę starszych. Katalog firm z branży morskiej. Ciekawe i niepowtarzalne galerie. Relacje z imprez targowych z całego świata. Celem serwisu jest popularyzacja żeglarstwa zarówno śródlądowego jak i morskiego.

Zatoka Czarter - wynajem jachtu na zatoce

Kochacie żagle? Poszukujecie nowego akwenu gdzie można wynająć wygodny jacht? Ta strona jest dla was. Oferujemy wynajem jachtu balstowo - mieczowego na zatoce puckiej i gdańskiej. A nasz region oferuje różnorakie atrakcje: ciszę rezerwatów z mnóstwem ptactwa, piaszczyste plaże, sosnowe bory, miejsca przepełnione historią, jak również bogate życie półwyspu i trójmiasta. Tu znajdziecie mariny w Pucku, Gdyni, Jastarni i Helu. Tu również znajdziecie maleńkie przystanie Pierścienia Zatoki Gdańskiej dostępne jedynie dla jednostek o młym zanużeniu.

Kanał Bydgoski

Kanał Bydgoski to miejskie dziedzictwo, które posiada długą i burzliwą historię – aby ją poznać, odwiedź nasz serwis poświęcony żegludze bydgoskiej. Dowiesz się także, czym odznaczał i odznacza do dziś transport rzeczy w Bydgoszczy oraz turystyka wodna. Bydgoszcz to miasto warte poznania!

Żeglarstwo, sporty wodne, nurkowanie - 600100100

Serwis 601100100 to nie tylko bezpieczeństwo nad wodą, pierwsza pomoc, WOPR lub ratownictwo wodne. To skarbnica wiedzy na tematy związane z wodą jak np.: nurkowanie, żeglarstwo lub inne sporty wodne. Ponadto sprawdzisz tu jaka jest aktualna pogoda nad morzem.

Czarter jachtów: Karaiby, Seszele, Włochy. Rejsy w Chorwacji i Grecji

Oferujemy czarter jachtów na Karaibach, czarter na Seszelach, Czarter w Tajlandii oraz we wszystkich egzotycznych zakątkach świata. Organizujemy rejsy w Chorwacji oraz rejsy na Karaibach. Zapraszamy!

Tall Ships Races Gdynia 2009

W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. Poprzednie zloty TSR miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. The Tall Ships Races (wcześniej znany jako Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!

Żeglarstwo - portal żeglarski, giełda żeglarska, ogłoszenia żeglarskie, jachty

Żeglarstwo - Portal żeglarski. Znajdziesz w nim informacje dotyczące żeglarstwa oraz najnowsze wiadomości z żeglarskiego świata. Zapraszamy na naszą Giełdę Żeglarską pełną aktualnych ogłoszeń żeglarskich. U nas ogłoszenia żeglarskie możesz dodać bezpłatnie. Jachty, czartery jachtów, rejsy żeglarskie - serwis żeglarski żeglarstwo. Jak żeglarstwo to ŻEGLARSTWO.PL

The Tall Ships Races

The Tall Ships Races, barwny żeglarski festiwal: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania żaglowców, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami. Trasy regat przygotowywane są z minimum czteroletnim wyprzedzeniem, kolejka portów gotowych do przyjęcia żaglowców i jachtów oraz zorganizowania przy tej okazji imprez towarzyszących jest bardzo liczna. Zloty żaglowców propagują ideę wychowania młodzieży na pokładach wielkich żaglowców w trudach morskiego rejsu pod żaglami. Na Portalu: News, Kalendarz Imprez, Forum, Galeria.

Portal Pogodowy Sportów Wodnych

Portal „Żagle Pogodynka.pl” to przedsięwzięcie stworzone przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej i firmę Polconn – Complete Sailing Service, skierowane do wszystkich miłośników sportów wodnych. Podstawową ideą działania portalu jest zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie, poprzez dostarczanie szeregu praktycznych informacji z zakresu meteorologii, które pomogą zrozumieć zjawiska meteo i ich wpływ na bezpieczeństwo, ale także zaplanować urlop na wodzie w odpowiednim miejscu i czasie. Dodatkowym atutem serwisu będzie dostęp do profesjonalnych, synoptycznych prognoz pogody drogą wiadomości tekstowych SMS, uzupełnionych o dane modelowe dostępne przez Internet. Prognozy pogody oferowane przez portal „Żagle Pogodynka.pl” obejmują swym zasięgiem wszystkie najważniejsze akweny w Polsce, a docelowo również najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia sportów wodnych akweny zagraniczne. Ich opracowaniem zajmują się 24 godziny na dobę najwyższej klasy specjaliści-synoptycy IMGW.

Rentur czarter jachtów jeziorak wdzydze

RENTUR Sp z o. o. to nowa firma z siedzibą w Trójmieście zajmująca się czarterem jachtów oraz wynajmem samochodów kempingowych prowadzona przez zespół ludzi, których pasją od wielu lat jest podróżowanie i żeglarstwo.

Rejsy Morskie

NaŻagle.pl to najnowsza w Polsce i najbardziej zaawansowana baza ofert z kategorii: Rejsy Morskie, Czartery Jachtów, Kursy i Szkolenia Żeglarskie oraz Skipperzy do wynajęcia. Każdy może zamieścić swoją ofertę za darmo – wystarczy się zarejestrować."

Katamarany - Bimare

Produkty włoskiej firmy Bimare, produkującej katamarany. Strona w polskiej wersji językowej. W ofercie XtremeJavelin, Javelin-2(18ht), AJ(A-cat), Javelin-16. Oprócz tego: maszyty, stery, bomy, pokładniki, żagle. Polecamy!

Czartery jachtów, ogłoszenia żeglarskie, linki żeglarskie, jachty.

Czartery jachtów, ogłoszenia żeglarskie, linki żeglarskie. Firma zajmujaca sie czarterem jachtów na mazurach, ogłoszeniami żeglarskimi, zawierające ciekawe linki żeglarskie, opis oferowanych jachtów w czarterze itp.

Obozy żeglarskie i integracyjne - rejsy ze sternikiem - BTA Maringo

BTA Maringo.Obozy żeglarskie na Mazurach.Imprezy integracyjne dla firm.Rejsy morskie i na Mazurach.Obozy motywacyjne.Turystyka aktywna., Rejsy ze sternikiem na Mazurach.Obozy żeglarskie.Obozy integracyjne dla firm.Rejsy morskie.Kursy motorowodne.Imprezy motywacyjne.

Stowarzyszenie Szkoła Przygody

Wakacyjna turystyka żeglarska – krajowa i zagraniczna. Rejsy śródlądowe i morskie, wyprawy, obozy, czartery jachtów. Imprezy integracyjne, rekreacyjne, rodzinne, kolonie sportów wodnych, żeglarstwo wypoczynkowe, ekspedycje, turystyka aktywna. Szkolenie żeglarskie na patent żeglarza, ISSA, Voditelj Brodice.