Słoneczny przewodnik po Egipcie - Taba

Piramidy w Gizie od zawsze zdumiwewały ludzi swoją wielkością i dostojnością. W jaki sposób je zbudowano? To pytanie zadawali sobie najwięksi uczeni przez tysiące lat i nadal nie znamy na nie prawidłowej odpowiedzi. Może Tobie się uda poznać sekret piramid. Aby go odkryć, pojedź do Egiptu, wkrocz do Gizy i zacznij odkrywać.

Wycieczki do Egiptu

Państwo faraonów – słoneczny Egipt – w zasięgu Twojej reki! Już dziś sprawdź ofertę egipt.last-minute24.pl i przekonaj się, że zobaczenie piramid nie jest już tylko marzeniem. Dzięki serwisowi uzyskasz wiele przydatnych informacji o Egipcie, sprawnie przygotujesz się do wycieczki oraz już w dniu przyjazdu poczujesz się swobodnie na egipskiej ziemi.

Egipt

wortal turystyczny poświęcony najważniejszemu ze wszystkich wakacyjnych kurortów - mianowicie Egiptowi, który przecież będąc zwyczajnym państwem stanowi jeden wielki kurort. Opisujemy wszystko co tylko jest związane z pobytem w Egipicie. Charakteryzujemy zabytki, największe kurorty, a także udzielamy cennych wskazówek przed wyjazdem do tego kraju. Prezentujemy również relację z pobytu z Egipcie, a także komentarze dotyczące poszczególnych hoteli przyjmujących turystów.

Hurghada Klinik - Egipt - polska klinika

Jesteśmy prywatną kliniką, która działa na terenie Hurghady od 2004 r. Hurghada Klinik w oparciu o znakomity personel lekarski i wykwalifikowany zespół pomocniczy została stworzona by służyć pomocą medyczną polskim turystom spędzającym wakacje w Egipcie. Hurghada Klinik, jako jedyna klinika w Hurghadzie, zatrudnia lekarzy mówiących w języku polskim oraz zatrudnia polski personel. Cieszymy się dobrą opinią wśród pacjentów, oraz firm ubezpieczeniowych. Hurghada Klinik oferuje usługi medyczne na terenie całej Hurghady,Makadi Bay i El Gouny. Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, które nam zaufały ze względu na standard wykonywanych usług, rzetelność i uczciwość.

HolidayWorld.pl - last minute, all inclusive, Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja

HolidayWorld.pl - największa baza ofert last minute, all inclusive, wycieczki, wakacje, Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, Hiszpania, Chorwacja, Francja, Cypr, Kreta, Rodos, Majorka, Teneryfa, Tajlandia, ...

Egipt

Portal turystyczny www.multita.com.pl to najnowszy produkt Biura Podróży Adriatyk działającego na rynku polskim od 1991 roku. W naszej ofercie prezentowanych jest tysiące ofert wypoczynku przez cały rok. Oferujemy możliwość rezerwacji ofert przez internet i call center.

Kraje tropikalne

Występują tu dwie pory roku: chłodna, która występuje od listopada do marca oraz gorąca, trwająca od kwietnia do października. Sam klimat saharyjski charakteryzuje się brakiem opadów, a przy tym wahaniami temperatury między nocą a dniem. Wiejący wiatr nie

Egipt

Wycieczki Egipt. Oferty last minute, all inclusive, wcześniej taniej, dla singli i wiele innych. Wycieczki zagraniczne, last minute oraz oferty na wczasy, urlop i wakacje. Cititravel - zaplanuj swoje podróże on-line, zarezerwuj wakacje już teraz.

WyjazdyIntegracyjne.pl - wyjazdy integracyjne

WYJAZDYINTEGRACYJNE.PL - najlepsze wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, imprezy firmowe oraz szkolenia team building. Programy szyte na miarę. Dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Ciekawy zespół ludzi. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Świat Marzen / swiatmarzen.pl - Last minute, wakacje, Egipt, Grecja, Bułgaria, T

Świat Marzeń, to portal, w którym znajdują się oferty sprawdzonych i pewnych touroperatorów, z którymi współpracujemy od lat. Touroperatorów, którzy dają Państwu bezpieczeństwo poparte odpowiednimi dokumentami, wymaganymi przez władze turystyki(takimi jak polisy ubezpieczeniowe, certyfikaty). Oferujemy Last minute, Egipt, Grecja, Bułgaria, lastminute, Tunezja, Turcja, wakacje, hotele, egipt, last-minute, grecja last minute, tanie linie lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenie, karty euro 26, kolonie, obozy, zimowiska, wczasy