Tanie turnusy rehabilitacyjne i wczasy

Jesteśmy organizatorem turnusów rehabilitacyjnych, W swojej ofercie posiadamy również wczasy i wczasy dla seniora oraz wynajem pokoi i apartamentów. Posiadamy zezwolenie OR/32/0002/10 uprawniając nas do organizacji turnusów rehabilitacyjnych o wielu profilach i dla wielu schorzeń. Jesteśmy przedstawicielem czołowych ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych w pasie nadmorskim od Świnoujścia do Krynicy Morskiej. Reprezentujemy obiekty o najlepszej renomie, sprawdzone od lat przez wypoczywających nad Bałtykiem. Połączenie solidności w realizowaniu zamówień, wiedza, doświadczenie w organizowaniu wypoczynku nad morzem i w górach. Jeżeli szukasz ciekawych propozycji wejdź na pewno znajdziesz coś dla Siebie.

Turystyka Medyczna - Szpitale, Kliniki, Spa w Polsce

Medi-Tour.pl - Turystyka zdrowotna w Polsce przedstawia szpitale, kliniki, placówki medyczne świadczące usługi leczenia w Polsce, w zakresie takim jak: stomatologia, operacje plastyczne, medycyna estetyczna, okulistyka, invitro, chirurgia, bariatria, laryngologia, ortopedia, kardiologia, a także SPA, sanatoria, uzdrowiska, rehabilitacja. Oferty leczenia, pobytu i wypoczynku dla polskich i zagranicznych pacjentów. Zaplanujesz leczenie, pobyt, wybierzesz hotel, zarezerwujesz apartament, poznasz interesujące miejsca w Polsce.

Medical Tourism

Medical Tourism in Poland to specjalistyczna platforma turystyczno-medyczna, która oferuje możliwość bezpośredniego kontaktu do danego specjalisty, jak również wyboru najlepszego gabinetu medycznego w Polsce. Oprócz samych usług medycznych, Użytkownik platformy może zaplanować sobie kompleksowe wakacje, przy czym sam zadecyduje o wyborze hotelu, restauracji czy też gabinetu odnowy biologicznej.

Medicaltourism.pl - SPA, Wellness, Sanatoria, Turystyka zdrowotna w Polsce

Wortal polskiej turystyki zdrowotnej i medycznej. Sanatoria, Centra SPA i Wellness, Odnowa biologiczna, Rehabilitacja, Farmy piękności. Zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Najlepsze polskie hotele SPA, kliniki i ośrodki świadczące usługi z zakresu turystyki zdrowotnej i medycznej prezentują swoje oferty dla polskich i zagranicznych turystów i pacjentów.

Med-tour.eu - turystyka zdrowotna w Europie

Centra SPA i Wellness, Sanatoria, Rehabilitacja, Odnowa biologiczna, Farmy piękności, Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna, Kliniki stomatologiczne. Oferty najlepszych polskich i zagranicznych klinik, hoteli i ośrodków świadczących usługi z zakresu turystyki zdrowotnej i medycznej