Rejs egzotyczny - Princess Cruises

Rejs z Princess Cruises jest niezapomniany i wyjątkowy, w koszt rejsu wliczone są: smaczne jedzenie i dobra rozrywka, również wygodne kabiny pasażerskie czekają na naszych gości. Oferujemy sale i urządzenia biologicznej odnowy. Gwarantujemy swoim klientom realny odpoczynek, dlatego troszczymy się o każdy detal – od uśmiechniętego stewarda, po eleganckie j wnętrza.

Rejsy z polskim pilotem

Oferta naszej firmy obejmuje rejsy wycieczkowe realizowane na całym świecie. Zapewniamy zarówno krótkie, mini rejsy, które trwają od 3 do 5 dni, poprzez jedno oraz dwutygodniowe rejsy, aż po dłuższe rejsy, które trwają nawet kilka miesięcy i odbywają się dookoła świata. Współpracujemy między innymi z firmą Ama Waterways, która jest najszybciej rozwijającą się linią rejsów rzecznych po Europie, Rosji, Wietnamie i Kambodży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Mazurscy Sternicy do wynajęcia

Jeśli o marzysz o rejsach jachtem żaglowym po niepowtarzalnych akwenach całych Mazur w poczuciu komfortu, bezpieczeństwa, w doskonałym towarzystwie, ze świadomością świetnie wykorzystanego czasu, wzbogacony o pozytywne doświadczenia i nie wydając fortuny, to trafiłeś świetnie. Ofertę kierujemy do wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, osób prywatnych i dużch instytucji, rodzin, przyjaciół, par i singli, uczniów, studentów i emerytów, przedstawicieli różnych zawodów i grup wiekowych obu płci, także tych, którzy niekoniecznie mają doświadczenie na jachcie, polubili natomiast żeglarstwo i urok Mazur, szukają nowych wrażeń. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią relaks, słońce, wiatr, mazurskie powietrze, chcą poznać w pigułce tajniki żeglugi i zwyczaje żeglarskie, pragną zwiedzić interesujące miejsca i nieznane zakątki z kulturalnym i miłym kapitanem oraz wrócić do domu opaleni i wypoczęci, z wiedzą i chęcią powrotu na Mazury.