Przewodnik po Londynie i okolicach Iwona Kwiecińska - Goździk

Kompleksowe usługi przewodnickie po Londynie i okolicach. Pilotaż wycieczek na terenie Polski i Europy. Obsługa zorganizowanych grup przyjezdnych, wycieczek szkolnych oraz turystów indywidualnych. Zapraszam na wycieczki tematyczne trasami znanymi i nieznanymi. Poznaj ciekawostki i atrakcje turystyczne Londynu i południowej Anglii!

Polacy w Redditch.

Oficjalna strona Polaków w Redditch. To miejsce jest wymarzonym rajem dla wczasowiczów i osób szukających pracy w rejonach turystycznych. Odwiedź nas a napewno będziesz wracał tu często. Bogactwo zieleni - właśnei taka jest Anglia!

Informacje o Szkocji

Szkocja z ang. Scotland była niegdyś niezależnym królestwem. Obecnie jest częścią Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Obejmuje swym zasięgiem północną część wyspy Wielkiej Brytanii oraz Hebrydy, Orkady i Szetlandy.

Anglia i Szkocja

Serwis poświęcony podróżom po Wielkiej Brytanii, opisy turystyczne miast, wiele zdjęć, porad - czyli to co najważniejsze dla każdego zainteresowanego Anglia, Szkocja, Walia, czyli Wielka Brytania.