Biuro TRYBAŁA - fantastyczne kolonie i obozy

Zapraszamy na kolonie obozy, zimowiska i zielone szkoły w góry! Korzystając z oferty biura TRYBAŁA macie szansę na aktywny wypoczynek i program wypełniony najlepszymi atrakcjami! W programie także wycieczki – Zakopane, Warszawa, Kraków czekają! Zimowiska w górach są szansą na narciarskie przyjemności. Zielone szkoły, to szansa na ciekawą edukację i rozrywkę w górach wraz z szansą na zobaczenie najpiękniejszych części regionu Podhala i nie tylko. Zapraszamy!

Najlepsze kolonie letnie i obozy młodzieżowe w kraju i za granicą

Biuro Podróży Masz Wakacje zaprasza do rezerwacji kolonii i obozów młodzieżowych na lato 2012. Kolonie letnie dla najmłodszych z super programami: paintballowe, quadowe, sportowe, konne, aktywne, artystyczne, taneczne w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Obozy zagraniczne dla młodzieży W Chorwacji, Hiszpanii, Bułgarii, Grecji. Stanowią one najlepszą propozycję na rynku. Oferujemy Państwu najciekawsze i wyselekcjonowane oferty.

Biuro podróży

Dream Team - biuro podróży Warszawa. Organizujemy zimowiska, ferie zimowe, kolonie i obozy młodzieżowe. Organizacja wypoczynku dla dzieci - obozy w górach, obozy sportowe oraz obozy narciarskie i taneczne a także na zimowiska krajowe i kolonie nad morzem. Biuro turystyczne zaprasza.

Tanie wakacje na Suwalszczyźnie

"Cepelinem przez Suwalszczyznę"- zaproszenie do udziału w letnim obozie wędrownym Fundacja na rzecz Edukacji i Rozwoju regionalnego FERVOR zaprasza młodzież do uczestnictwa w projekcie realizowanym na Suwalszczyźnie. W jego trakcie przewidujemy spływ kajakowy, wędrówki szlakami różnorodności kulturowej i przyrodniczej Suwalszczyzny, warsztaty fotograficzne i inne atrakcje dla osób lubiących ciekawie spędzać wolny czas. Projekt przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 14 - 19 lat. Część uczestników będzie dofinansowana przez Biuro Edukacji Urzędu Miasta st. Warszawy. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji prosimy o kontakt : fundacjafervor@wp.pl. , tel.kom.515558867

Obozy i kolonie

BTA Kompas to znany organizator wypoczynku - polecamy zarówno kolonie dla dzieci, jak i obozy młodzieżowe. Choć kolonie i obozy to nasza specjalność, to posiadamy też wiele innych ofert z branży turystycznej!