rodzinne wczasy tajlandia

Zachęcamy do rodzinnego wyjazdu do tajlandii. Właśnie odbywamy taką podróż. Relacje z niej znajdziecie na naszym blogu. Tam artykuły o miejscach, które koniecznie musicie odwiedzić. Między innymi wspaniałe świątynie i miejsca aktywnego wypoczynku idealne dla całych rodzin. Polecamy aquapark bangkok, zoo bangkok czy oceanarium bangkok. Koniecznie przeczytajcie artykuł o Siam Park City bangkok, bo to miejsce godne uwagi choć trochę zagubione w czasie.

Pomysły na weekend

Przebywając na urlopie w Krynicy Morskiej powinno się odwiedzić Wielbłądzi Garb, który jest największą wydmą nieruchomą w Europie. Latarnia morska w Krynicy Morskiej jest tłumnie odwiedzana przez letników, jest ona cała czerwona oprócz szczytu i ma wysokość 27 metrów. Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce jest największym takim ośrodkiem w kraju, jest to również atrakcja turystyczna, gdyż zwiedzający mogą wejść do środka. Molo w Ustce ustępuje pod względem sławy molu w Sopocie lub Międzyzdrojach, ale mimo to przyciąga sporo turystów którzy chętnie po nim spacerują. Długi Targ jest bardzo wymowną ulicą w centrum Gdańska, gdyż spełnia funkcję rynku i jest jednym z wielu symboli Gdańska.

Wakacje z Dzieckiem

Serwis promujący wypoczynek rodzinny. Na portalu prezentowane są hotele, pensjonaty czy gospodarstwa agroturystyczne, których właściciele w szczególny sposób dbają o potrzeby dzieci i ich rodziców. W serwisie można też znaleźć różne praktyczne porady dotyczące podróżowania.