blog.tui.pl

Poprzez biuro podróży tui z łatwością zorganizujemy wymarzone wczasy dla siebie i swojej rodziny. Na stronie internetowej znajdziemy szeroką ofertę wyjazdów wakacyjnych do ciepłych krajów na całym świecie. Oferowane są między innymi tanie wczasy w Chorwacji, wakacje w Portugalii czy wycieczki do Egiptu.

Zakopane.biz

Zakopane.biz to portal internetowy, na którego stronach umieszczonych zostało wiele przydatnych informacji turystycznych. Przeczytać można o Zakopanem i Tatrach, sprawdzić można podgląd z kamer online, czy też pogodę w Tatrach. Głównym tematem portalu są jednak góry, użytkownicy przeczytać więc mogą o miejscach, w które warto się udać, jaskiniach, które warto zwiedzić, czy też o wielu innych, równie ciekawych rzeczach.

Czarnydunajec.pl

Z serwisem CzarnyDunajec.pl zaplanujesz jak najlepiej wypoczynek w tej urokliwej tatrzańskiej miejscowości. Dowiesz się na temat ciekawostek Czarnego Dunajca, poznasz ciekawe zakątki oraz największe tajemnice wioski. Portal CzarnyDunajec.pl będzie Twoim kompasem w planowaniu wypoczynku. Sprawdzisz, które miejsca warto odwiedzić, poznasz warunki narciarskiej, zbadasz trasy turystyczne oraz rowerowe. Serwis służy Ci też pomocą w dziedzinie noclegów. W Czarnym Dunajcu spokojnie znajdziesz miejsca noclegowe w kwaterach prywatnych, pensjonatach jak również apartamentach.

Internetowy Przewodnik po Olsztynie

Miasto Olsztyn jest wyjątkowo atrakcyjnym miastem turystycznym. Zawdzięcza to swojemu położeniu wśród jezior i lasów jak również ocalałymi zabytkami. Teren miasta to w 21% lasy, które stanowią największy w Europie kompleks leśny na terenach miejskich. Niezwykłego uroku dodają miastu także liczne jeziora, których w granicach administracyjnych jest aż 15.

Czarnogóra informacje

Portal naszaczarnogora.pl to strona polecana osobom planującym wyjazd do Czarnogóry. Znajdą Państwo tutaj najpotrzebniejsze wiadomości o tym przepięknym, górzystym kraju zlokalizowanym na Półwyspie Bałkańskim. Zostały opisane w sposób szczegółowy miasta Czarnogóry, jak np. Herceg Novi, Perast, Kotor i ich najciekawsze atrakcje turystyczne. Także najwspanialsze plaże Czarnogóry przedstawiono na naszym portalu, dzięki czemu fani kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych mają sposobność zorientować się, czy zdecydować się na plaże, które proponuje Riwiera Herceg Novi czy może plaże Tivatu. Czarnogóra to wciąż dzika natura, zachowana w rewelacyjnym stanie, niespotykanym nigdzie indziej w Europie. Wystarczy wspomnieć takie miejsca jak Boka Kotorska, jezioro Szkoderskie, czy kanion Tary, a pośród miejscowości – Budvę i Kotor. Jeśli więc wybierają się Państwo do przepięknej Czarnogóry, chcą wiedzieć dokąd koniecznie trzeba zajechać, co zwiedzić, gdzie wstąpić, to zapraszamy do odwiedzenia strony naszaczarnogora.pl!

Wszystko o Turystyce

Strona zawiera informacje o wycieczkach krajowych i zagranicznych, wczasach w Polsce i za granicą, ciekawych miejscach godnych zwiedzenia w kraju i za granicą, szlakach górskich, turystyce rowerowej, informacjach niezbędnych dla wyjeżdzających za granicę, tanich liniach samolotowych i autokarowych, bazie noclegowej jednym słowem WSZYSTKO O TURYSTYCE. Wyjeżdżający za granicę mogą dowiedzieć się o wizach w danym kraju, panujących zwyczajach, religii, możliwości zwiedzania w miastach ciekawych miejsc jeżdżąc komunikacją miejską. Informujemy także o tanich liniach lotniczych, autobusowych oraz o niespodziankach które mogą spotkać turystów w kraju i za granicą

Atrakcyjna Słowacja

Atrakcyjna Słowacja jest adresowana do tych, którzy pragną zobaczyć przepiękny kraj jakim jest Słowacja. Głównymi kategoriami portalu są największe atrakcje na Słowacji. Należą do nich : góry, jaskinie, zamki, ośrodki narciarskie zimą, trasy rowerowe w lecie, słynne kąpieliska termalne i wiele innych. W portalu znajdziemy również oferty zakwaterowania na Słowacji. Nie tylko w kwaterach prywatnych ale i w pensjonatach czy hotelach. Informacje turystyczne są na bieżąco aktualizowane o nowe promocje i oferty last minute, połączone z konkretnymi ofertami noclegowymi, a także pakietami – nocleg, wyżywienie plus wejściówki na atrakcje. Ceny noclegów, karnetów narciarskich, wejściówek na baseny termalne czy inne, są automatycznie przeliczane z euro na złotówki w wielu miejscach bezpośrednio na portalu. Pozwala to na szybkie zorientowanie się, że Słowacja jest cenowo bardzo atrakcyjna. Celem portalu jest zaoferowanie i przekazanie szerokiej oferty informacji o atrakcjach wśród słowackich obiektów turystycznych, wszystkich bogactw Słowacji i przekonanie, że właśnie tam warto pojechać.

Portal turystyczny dla kobiet

Wakacje Na Obcasach są portalem turystycznym przygotowanym specjalnie dla kobiet. W serwisie znajduje się wiele ciekawych artykułów w formie porad gdzie najlepiej wybrać się na wymarzone wakacje, wczasy, a nawet weekend. Portal posiada również oferty wycieczek specjalnie wyselekcjonowanych dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu turystycznego.

Twoja Wizytówka - Ogłoszenia turystyczne w Polsce

Twoja Wizytówka to serwis internetowy z ofertami wypoczynku na terenie Polski. Oferty wypoczynku można wyszukać poprzez określenie regionu, województwa bądź miejscowości, w której chcemy spędzić urlop. Na portalu można również dodawać za darmo własne oferty. Osoby posiadająca Hotel, pensjonat, domki letniskowe lub inne obiekty turystyczne w prosty sposób mogą zamieścić swoje ogłoszenia.

Płocki Serwis Turystyczny "Płock-Zaprasza.pl"

Serwis dla turystów i mieszkańców Płocka. Noclegi w Płocku, restauracje, puby. Gdzie się bawić w Płocku. Imprezy, koncerty, wystawy i inne imprezy w Płocku.NOCLEGI Płock RESTAURACJE DYSKOTEKI KLUBY NOCNE KONCERTY PŁOCK IMPREZY WYSTAWY MUZEUM PŁOCK

Fredrikstad.pl | Polacy w Skandynawii

Portal informacyjny poświęcony pracy i życiu w Norwegii. Aktualności, ciekawostki, sprawy formalne, forum dyskusyjne, galeria zdjęć oraz wiele innych informacji znajdą Państwo na stronach Fredrikstad.pl Przydatne informacje dla społeczeństwa zamieszkującego Skandynawię jak również dla osób zamierzających wyjechać i osiedlić się poza granicami Polski.

Portal Turystyczny fotourlop.pl

Portal Turystyczny fotourlop.pl jest adresowany do tych wszystkich, którzy lubią podróżować i fotografować. Każdy może zobaczyć galerie zdjęć już istniejące lub dodać swoją galerię. Forum dyskusyjne na temat wakacji, ciekawych miejsc w Polsce, Europie i na Świecie. Może być inspiracją dla tych, którzy nie wybrali miejsca na wakacje. Portal nie jest związany z żadnym biurem podróży i wszystkie wpisy na stronie są autorskie.

Miejsce na organizację imprezy, szkolenia i integracja

Kompleksowa organizacja spotkań firmowych, profesjonalna obsługa szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych dla firm, organizacja szkoleń, imprezy integracyjne, szkolenia nad zalewem zegrzyńskim, organizator imprez, miejsce na organizację imprezy, szkolenia, pomysł na imprezę, turystyka biznesowa, ośrodki szkoleniowe w Polsce