Podhale

Z pewnością miejsce takie jak Podhale sprawi że spędzisz niezapomniany czas wolny od pracy. Dzięki temu magicznemu miejscu zobaczyć przepiękne polskie góry, niespotykaną roślinność i bardzo sympatycznych górali którzy umilą wieczory w okolicznych karczmach. Aby poznać bardziej Podhale zapraszam na serwis mówiący o tym miejscu. Polecam.

Kompas Turystyczny - turystyka w Polsce

Kompas Turystyczny to portal turystyczny, na którym znajdziecie opisy szlaków zarówno pieszych, górskich, rowerowych, kajakowych, konnych jak i tematycznych. Nie wiesz gdzie jechać? Szukasz ciekawego pomysłu wypad weekendowy czy wakacyjny? Na portalu zaproponujemy Ci wycieczki polecane w kilku kategoriach: piesze, górskie, kajakowe, rowerowe, konne, samochodowe, ciekawe miejsca i wydarzenia polecane. Dodatkowo na portalu stoki narciarskie, ciekawostki turystyczne, sprzęt turystyczny, forum, blogi.

Wycieczki weekendowe

Turisticus.pl to nowatorska inicjatywa na polskim rynku turystycznym: portal tworzony przez miłośników weekendowych wypadów za granicę. Znajdziesz u nas proponowane trasy wycieczek, zaprezentujesz samodzielnie wytyczony plan zwiedzania, a także podzielisz się wrażeniami z wyjazdu. Jeśli uważasz, że świat jest zbyt ciekawy, by weekendami tracić czas przed telewizorem – Turisticus powstał z myślą o Tobie.

loty balonem

Pragniemy podzielić się z Wami naszą pasją, jaką są loty balonem. Latamy zawodniczo i turystycznie. Oferując loty turystyczne chcemy pokazać Wam, jakim niepowtarzalnym i pięknym sportem jest baloniarstwo. Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę swobodnie żeglując w powietrzu, spędzić ciekawie wolny czas to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

quady małopolska

Centrum X-Wyzwanie to szereg atrakcyjnych rodzajów wypoczynku dla całych rodzin, kadr firm, a także grupy przyjaciół. Wiek, tężyzna fizyczna nie mają najmniejszego znaczenia. W Centrum każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Łatwe podróżowanie, czyli jak się nie zgubić w trasie.

Celem itrasy.pl jest ułatwienie czytelnikom zebrania materiałów do dobrego zwiadu i dobrania najlepszego ekwipunku na podróż. Zaprezentujemy mapy i przewodniki, które warto wziąć w trasę. Zaproponujemy miejsca, które warto zobaczyć. Pomożemy dobrać sprzęt niezbędny każdemu turyście. Wskażemy, gdzie warto zanocować i zjeść. Jednym słowem… ruszamy w trasę!

Atrakcje turystyczne

Rudawy Janowickie są regionem turystycznym położonym na południu naszego kraju. Rejon ten był dawniej bardzo znany z powodu zasobności tych ziem w minerały takie jak złoto i uran. W tej okolicy swoje dorzecze ma rzeka Bóbr - jedna z ważniejszych rzek Dolnego Śląska.

Atrakcje - magazyn czasu wolnego

Pierwsze w Polsce pismo poświęcone branży parków i atrakcji tematycznych, centrów nauki i muzeów oraz wszelkich form zagospodarowania wolnego czasu. Na łamach czasopisma wypowiadają się eksperci z Polski i zagranicy. Z "Atrakcjami" na stałe współpracują przedstawiciele organizacji branżowych z Europy s Stanów Zjednoczonych.

Off Road

Twoje zdjęcia Off Road. Wymiana poglądów, forum tematyczne. Twoje zdjęcia Off Road. Wymiana poglądów, forum tematyczne.Twoje zdjęcia Off Road. Wymiana poglądów, forum tematyczne.Twoje zdjęcia Off Road. Wymiana poglądów, forum tematyczne.

Rowery

Rowery od lat cieszą sie rosnąca popularnością ... i dobrze! To wspaniały sposób na wypoczynek i zadbanie o zdrowie. Również w zakorkowanych miastach co raz popularniejsze jest przemieszczanie się (np do pracy) na rowerze.