wellness & spa w uzdrowiskach

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Sanatorium Uzdrowiskowe Polex

Jako sanatorium Uzdrowiskowe POLEX działamy na rynku od wielu lat i gwarantujemy naszym klientom idealne warunki wypoczynkowo-uzdrowiskowe. Dzięki zespołowi świetnych specjalistów i wolontariuszy każdego dnia możemy zapewnić należytą opiekę naszym podopiecznym. Zobacz więcej szczegółów na naszej witrynie www.

spa nad morzem

Arka Medical SPA znajduje się wśród terenów zielonych, 50m od nadmorskiej plaży. Stanowi doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i aktywny wypoczynek zarówno na łonie natury jak i w nowocześnie wyposażonych salach Fitness, basenach z wodą morską, krytych kortach tenisowych.

Kurbad Swinemünde czyli Wellness & Spa w Świnoujściu

Kurbad Swinemuende to brzmienie niemieckie. Po polsku Świnoujście zdrój lub Świnoujście uzdrowisko. Tam właśnie zapraszamy państwa do spędzenia swojego urlopu, gdzie przy okazji można poprawić swój wygląd i kondycję tak psychiczną jak i fizyczną po zimowym wyczerpaniu. Zapraszamy do relaksu pośród turystami z całej Europy w luksusowym hotelu z usługami wellness und spa.

SPA w górach

Villa Barbara to pięknie położony w Beskidach ośrodek spa & wellness. Oferujemy najwyższej jakości odnowę biologiczną - w tym: różnego rodzaju kąpiele, hydromasaże, gimnastykę oraz zabiegi pielęgnacyjne. Nasza oefrta podzielona jest na specjalne programy, z których klienci chętnie korzystają zarówno latem, ajk i w środku zimy. Zapraszamy zatem do Villi Barbara!

Nowoczesny portal kosmetologiczny

Serwis dla kosmetologów, kosmetyczek, studentów kosmetologii, osób zainteresowanych pielęgnacją zdrowia i urody. Jest tutaj słownik kosmetyczny polsko-angielski, leksykon kosmetyczny, receptariusz kosmetyczny, wykaz ośrodków wellness & spa w uzdrowiskach. Zapraszamy