YACHTIC.EU - Czarter jachtów Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania

Dziś coraz częściej zamiast wakacji w hotelu, wybieramy relaks na jachcie, który pozwala na znacznie ciekawsze spędzenie urlopu. Słońce, morze, wyśmienita kuchnia i luksusowy jacht żaglowy lub motorowy. Jeśli wraz ze swoją rodziną lub przyjaciółmi chcesz przeżyć takie wakacje, na pewno zainteresuje Was wyszukiwarka czarteru jachtów YACHTIC.EU. Bezpłatna rezerwacja, rabaty First Minute, a wszystko to on-line, szybko i bezpiecznie!

Europejski Lider Czarteru Jachtów

GlobeSailor to nowa forma czarteru jachtów online. Masz możliwość znalezienia swojej łodzi z bazy ponad 10 tyś jachtów na całym świecie. Dodatkowo otrzymasz ofertę w 24h i do każdej oferty zostanie przydzielony Ci doradca. Najlepsze ceny za najlepiej utrzymane łodzie! Nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś a za hasło "RABATREGION" otrzymasz 200 euro zniżki !

Czarter jachtów żaglowych i motorowych na Mazurach

"Oferujemy czarter jachtów na Mazurach: nowoczesnych, świetnie wyposażonych, bezpiecznych i dobrze utrzymanych. Nowością na rynku czarterów są jachty żaglowe Maxus 26, Sedna 26, Antila 26 CC, Twister 780, Mors Rt oraz spacerowy jacht motorowy Nexsus 850, które stawiamy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy miłego wypoczynku na pięknych mazurskich jeziorach. Nasza mała przystań znajduje się na samym środku Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Prażmowie nad Jeziorem Jagodne. Choć jest to niewielkie miejsce panuje tu wyjątkowa, kameralna atmosfera, która pomoże Państwu w ucieczce od codziennego wielkomiejskiego zgiełku zapewniając iście wodniacką atmosferę.”

Czartery jachtów w Chorwacji i Grecji

Serwis Yachtguru.pl umożliwia wyszukiwanie ofert czarterów jachtów w takich krajach jak Chorwacja, Grecja, Turcja czy Włochy. Bieżąca aktualizacja ofert gwarantuje zawsze aktualne informacje o dostępności poszczególnych jachtów, a także wysokości obowiązujących w danym momencie zniżek. Sprawne poruszanie się wśród tej masy informacji zapewnia intuicyjna wyszukiwarka, która pozwala sortować wyniki według szerokiej palety istotnych dla czarterujących kryteriów. Nie ograniczają się one wyłącznie do regionu, roku produkcji jednostki czy ilości kabin, ale obejmują również poszczególne elementy wyposażenia, takie jak: ster strumieniowy, ploter GPS w kokpicie lub klimatyzacja. W ten sposób osoba czarterująca może bardzo precyzyjnie wyselekcjonować jacht. Ponadto jest wyświetlana informacja o cenie czarteru w terminach sąsiadujących do wyszukiwanego, co w przypadku znaczącej różnicy daje możliwość zdecydowania się na bardziej ekonomiczną ofertę czarteru jachtu. Portal www.yachtguru.pl posiada szeroką ofertę czarterów jachtów w Chorwacji, Grecji, Turcji, Włoszech i na Balearach. Ponadto w serwisie można znaleźć wiele użytecznych informacji na temat portów, armatorów, a także kompletne charakterystyki modeli jachtów, które można znaleźć w ofercie firmy. Również każda poszczególna jednostka posiada własny opis, zawierający aktualne zdjęcia, kompletną listę wyposażenia oraz parametry jachtu. Przy każdym jachcie istnieje możliwość zobaczenia jego aktualnych cen, zniżek oraz dostępności.

Charter Navigator - rezerwacja jachtów na całym świecie

Firma świadczy usługi dla klientów indywidualnych, organizuje też wyjazdy żeglarskie i imprezy integracyjne dla firm. CN posiada bogatą sieć armatorów w wielu krajach m.in. w Chorwacji, Hiszpanii, Grecji, Francji, Turcji czy we Włoszech.