Serwis turystyczny Beskid Mały

Beskid Mały jest pasmem ciągnącym się od Bramy Wilkowickiej i doliny Białej na zachodzie granicząc w ten sposób z grupą Klimczoka i Magury a więc Beskidem Śląskim. Na wschodzie natomiast jest ograniczony przez dolinę Skawy. Obszar ten ma charakter rozległej wyspy górskiej o długości 35km i szerokości około 10km. Serwis poświęcony w całości Beskidowi Małemu, przybliżający uroki Beskidu Małego. Opisuje szlaki turystyczne, miejscowości , szczyt Beskidu Małego. Zbieramy wszelkie informacje na temat Beskidu Małego i przekazujemy je Państwu.

Beskid Mały

Portal poświęcony Beskidowi Małemu, mający na celu rozpowszechnić to mniej znane pasmo górskie. Znajdziesz tutaj ciekawe opisy pasm górskich, szczytów, przełęczy, szlaków, propozycje wycieczek oraz wiele innych, przydatnych informacji.

Beskidy

Strona poświecona Beskidom oraz wszelkim odmianom turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, letniej i zimowej. Ciekawa baza noclegowa, mapy interaktywne, Informacje na temat miejscowości takich jak Ustroń, Wisła, Szczyrk, Korbielów, Istebna, Brenna

Beskidy

Serwis Beskidy24 to informator turystyczny o Beskidach, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji głównie z regionu Beskidów. Polecamy zapoznanie się z naszym serwisem, odwiedzenie działów: turystyka, rower, ski-touring, narty i snowboard, mapy, góry oraz obejrzenia zdjęć z naszej galerii.