Podróże językowe StudyGlobal

Firma StudyGlobal organizuje wysokiej jakości podróże językowe, dzięki którym będą mogli Państwo nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego lub chińskiego w kraju, w którym są one językiem urzędowym. W ten sposób zwiększona zostaje efektywność nauki, a Państwo mają możliwość poznania nowego kraju, jego mieszkańców i kultury. Oferujemy szeroki wybór kursów językowych w naszych szkołach partnerskich, m. in.: kursy ogólne, kursy biznesowe, kursy egzaminacyjne (egzaminy TOEFL, TOEIC, Cambridge, IELTS, DELE, etc.), kursy długoterminowe, akademickie, praktyki oraz kursy łączące naukę języka obcego ze sportem (angielski + nurkowanie na Malcie, angielski + surfing w Australii etc.). Mogą Państwo również połączyć naukę języka hiszpańskiego z kursem flamenco w Hiszpanii lub angielskiego z kursem aktorstwa w Nowym Jorku…Możliwości są niezliczone!

Tłumacz przysięgły i lektor j. niemieckiego - Poznań centrum

Wszystkie branże. Czynne 24h/7dni (w tym weekend), po kontakcie 603041680 (nry wyświetlane)/ change(at)wp.pl. Promocyjna cena. Terminy wg potrzeb klienta. Ekspresowo: dokumenty samochodowe, USC, edukacyjne i in. standardowe. Centrum: Strzałkowskiego 3/19, przy Dąbrowskiego. Faktury VAT. Lektoraty,kursy i szkolenia z j.niemieckiego.

TURYSTYKA JĘZYKOWA: Kursy językowe za granicą ! 10 % zniżki

Tutaj odnajdziesz i wykupisz Twój wymarzony kurs językowy a my robimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru.

Kochamy podróżować, poznawać nowych ludzi i nowe kultury, uczyć się świata i odkrywać jego niezliczone skarby. Z całą pewnością kurs językowy zagranicą jest najlepszym sposobem przyswojenia kultury danego kraju i jednocześnie jedną z najwspanialszych i najbardziej motywujących przygód.

Ten portal został stworzony dla turystów językowych przez turystów językowych, którzy nieustannie podróżują po świecie w poszukiwaniu najlepszych kursów językowych, uczą się w wielu szkołach, korzystają i oceniają przeróżne usługi, które szkoły językowe i instytucje edukacyjne na całym świecie mają Tobie do zaoferowania. Nasza wyszukiwarka kursów jest stworzona aby spełniać oczekiwania współczesnych turystek i turystów językowych, jest prosta w obsłudze, przyjazna dla użytkownika a nasz zespół jest gotów w każdej chwili jeszcze bardziej ją ulepszyć.

Pracujemy codziennie po to, aby procedura odnalezienia i rezerwacji kursu językowego za granicą była dla Ciebie łatwa i przyjemna.

Kiedy tylko odczujesz taką potrzebę, prosimy nie wahaj się z nami skontaktować, podziel się swoimi uwagami, dołącz do naszego grona, odkrywaj z nami cały świat…