branżowy portal tuystyczny

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Urloplandia - Ogólnopolski Przewodnik Turystyczny

Właścicielem portalu jest Biuro Podróży istniejące na rynku turystycznym od 1991 roku. To nowy,chroniony prawem patentowym pomysł, który wyróżnia się spośród innych. To 6 portali i 124 powiązanych ze sobą kategorii . To innowacyjność dająca pełną i rzetelną informację o obiekcie. Prezentacja obiektu składa się z: nazwy, opisu, zdjęć, danych teleadresowych, współrzędnych geograficznych. Jest przejrzysty, prosty w obsłudze i wyglądzie. Nie ma na nim banerów reklamowych i żadnych innych reklam. Aby z niego korzystać, nie trzeba się logować.

travelster

Turystyka jest bardzo różnorodna, a podróżować można na wiele sposobów: samodzielnie lub z biurem podróży, autokarem lub statkiem, skromnie lub luksusowo. Praktycznie każdy z nas ma swoją receptę na udane wakacje. Planując wycieczkę warto pooglądać programy w telewizji dotyczące wybranego miejsca, przejrzeć serwisy podróżnicze w sieci. Portale te z jednej strony zawierają propozycje biur podróży, z drugiej są źródłem wielu ciekawych danych o interesującym nas państwie. Znaleźć tu można fotorelacje z wycieczek, ciekawostki turystyczne, wrażenia podróżników którzy byli w danym miejscu, itd. Warto tam zajrzeć.

KLUB PODRÓŻNIKÓW "Śródziemie"

Nasza działalność to nie tylko cykliczne spotkania Miłośników Podróży i relacje z bliższych wyjazdów czy dalszych wypraw, ale także: * patronujemy wyprawy sympatyków Klubu Podróżników, * promujemy wyprawy i ekspedycje, * organizujemy po wyprawowe wystawy zdjęć, * organizujemy wspólne wyjazdy i wyprawy, * pomagamy w nawiązywaniu kontaktów ze sponsorami dla osób, które mają fajny pomysł na wyprawę, * służymy poradami i wskazówkami dla planujących podróże i wyprawy nawet w najdalsze zakątki świata, Masz pytanie, pomysł, sugestie - napisz do nas. Masz ciekawe relacje ze swoich podróży? Film, zdjęcia i masz ochotę pokazać to innym? Oni już to zrobili - Ty też możesz! Napisz do nas i prześlij propozycję swojej prezentacji. Opisz w kilku zdaniach cel i przebieg wyjazdu/wyprawy i dołącz kilka zdjęć. Zanim jednak z nami się skontaktujesz przeczytaj wypowiedzi na forum w tym dziale. Jeśli myślisz, że sprostasz oczekiwaniom klubowej publiczności - wal śmiało. Podziel się swoimi wspomnieniami i zarażaj innych tak, jak Ciebie ktoś kiedyś zaraził! Możesz też pochwalić się swoimi zdjęciami - opcja tylko dla zarejestrowanych. Pamiętaj jednak - nie promujemy wszystkiego! Łatwo potrafimy wyłapać tani lans, ale ufamy, że Ciebie to nie dotyczy i jesteś tak jak my szalonym zapaleńcem :) Zapraszamy do zabawy!