Narty w Alpach

Portal informacyjny specjalizujący się na alpejskie ośrodki narciarskie w Austrii, Francji, Włoszech, Szwajcarii i Niemczech. Aktualizowane na bieżąco specjalne rabaty i promocje ogłaszane w ciągu całego sezonu. Wybierz teren narciarski według długości nartostrad, ilości wyciągów, cen karnetów i sprawdź dostępne zakwaterowanie w okolicy z naszej olbrzymiej bazy noclegowej.

Narty w Val di Sole - Marilleva

Wyjazd na narty do Marillevy to wspaniała możliwość spędzenia udanych wczasów, w szczególności ze względu na bazę noclegową i dostępność stoków. Hotele oraz rezydencje znajdują się bezpośrednio przy stokach lub wyciągach. Poniższa strona internetowa prezentuje najważniejsze informacje o ośrodku narciarskim Marilleva - Folgarida, a także pobliskich stacji narciarskich: Pejo, Passo Tonale - Ponte di Legno, czy Madonna di Campiglio. Dzięki zróżnicowanym warunkom narciarskim, połączeniom z innymi ośrodkami narciarskimi Marilleva jest jednym z ulubionych ośrodków narciarskich wśród Polaków. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o aktualnych warunkach pogodowych, dojeździe oraz karnetach narciarskich ważnych w Marillevie i ośrodkach przyległych. Dodatkowo strona zawiera listę sprawdzonych obiektów zakwaterowania, informacje o szkołach narciarskich i wiele innych bardzo przydatnych szczegółów, które warto znać przed wyjazdem na narty! Zapraszamy!

Narty

Największa w Polsce baza stoków narciarskich z wyszukiwarka umożliwiającą wyszukiwanie stoków w pobliżu określonego miejsca. Sprawdź warunki panujące na wybranym stoku oraz znajdź hotele, restauracje, czy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego w pobliżu. Zaplanuj z nami już dziś swój weekendowy wyjazd na narty.