Tourguidesystemy.pl

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt do oprowadzania, który znacznie usprawnia pracę przewodników na całym świecie. Proponujemy urządzenia znanych producentów, które słyną ze swojej niezawodności i są przyjazne oraz intuicyjne zarówno dla przewodników jak i zwiedzających. Odwiedź tourguidesystemy.pl i dowiedz się wiecej.

Plecaki

Potrzebujesz akcesoriów na wyjazd, czy spotkanie z przyjaciółmi przed domem w ogrodzie? Sklep Kamai proponuje akcesoria do domu, ogrodu oraz akcesoria kempingowe. Posiada w swojej ofercie grill, plecaki, materace, torby i mnóstwo innych. Oferta powiększa się równolegle z rosnącymi potrzebami konsumentów, a proponowane produkty wyróżniają się bardzo dobrą jakością i korzystną ceną.

Internetowy sklep górski

Specjalistyczny sklep górski zaprasza do zapoznania się z ofertą. W stałej sprzedaży namioty, śpiwory, kurtki CampuS i inny asortyment, który składa się na wyposażenie turysty w górach. Atrakcyjne promocje i niskie ceny sprzętu górskiego to dziś standard. My proponujemy profesjonalną obsługę i rzetelne doradztwo osób zaprawionych w górskich wyprawach.

Weld Turystyka & Góry

Sklep Turystyka & Góry oferuje sprzęt turystyczny i wspinaczkowy, odzież turystyczną , bieliznę termoaktywną z dzianin rhovyl, coolmax, pontetorto, odzież no wind, buty trekkingowe, buty turystyczne

miejsca przyjazne niepełnosprawnym

Informacja o miejscach przyjaznych osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Noclegi w całej Polsce ze szczegółowym opisem stopnia przystosowania dla osób niepełnosprawnych, informacje turystyczne, podróże osób niepełnosprawnych.