Portal Turystyczny Urloplany.pl - porady turystyczne dla niepełnosprawnych

Jeździsz na wózku inwalidzkim, poruszasz się o kulach, masz słaby wzrok, czy słuch - w podróży będzie Ci trudniej niż w pełni zdrowemu człowiekowi. Co nie znaczy, że podróżować nie powinieneś. Wyjeżdżaj, zwiedzaj, dziel się wrażeniami z innymi. Tylko swoją wyprawę przygotuj bardzo dokładnie. W zakładce Rady dla turystów na portalu Turystycznym www.urloplany.pl znajdziesz informacje, które pomogą Ci zaplanować podróż. Porady dla niepełnospawnych znajdziesz też w opisie wielu krajów. A gdy wrócisz dziel się poradami i wrażeniami z innymi pisząc bloga, dodając zdjęcia, dyskutując na forum, dołączając do jednego z fanklubów. Portal turystyczny www.uroplany.pl zaprasza.

Serwis informujący o przerwach w nauce, jakie będą w roku szkolnym 2009/2010

Dokładne terminy ferii 2010, podział na daty i województwa, termin ferii letnich (wakacji) i przerw świątecznych w roku szkolnym 2009/2010. Już teraz można dokładnie rozplanować urlopy na rok 2010.

Serwis turystyczny nie tylko dla niepełnosprawnych

Podstawowym celem przyświecającym twórcom serwisu www.urlopbezbarier.pl jest pomoc w znalezieniu tego najbardziej przystępnego, jedynego, innego niż wszystkie - tego wymarzonego miejsca na urlop. Od innych serwisów, portali turystycznych i przewodników odróżnia Nas to, że jesteśmy pierwszym w Polsce tego typu serwisem turystycznym adresowanym przede wszystkim do osób niepełnosprawnych, ich rodzin, tych wszystkich, którzy ze względu na swój stan zdrowia poszukują czegoś więcej niż zwyczajnej oferty turystycznej, a także tych którzy cenią sobie zdrowy i wygodny urlop.