Tureckie wakacje

Strona poświęcona wakacjom w Turcji. Szczegółowe opisy wycieczek fakultatywnych. Opis najpiękniejszego regionu czyli Turcji Egejskiej. Pobyt i zwiedzanie Fethiye i okolic (Oludeniz, Wąwóz Saklikent, Tlos, Patara, Dalyan, Kayakoy). Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju porady dla wyjeżdżających do Turcji, ciekawostki, wspomnienia. Turcja to cudowny kraj na spędzenie wakacji.

Wakacje w Turcji

Widoki jakie możemy podziwiać w Turcji należą do najwspanialszych na świecie. Stolicą państwa jest Ankara, ale największe miasto to Stambuł. Oferta turystyczna Turcji to nie tylko słoneczna pogoda ale także orientalna kultura oraz wygasłe wulkany. W czasie zwiedzania Stambułu powinno się zwrócić szczególną uwagę na Muzeum Morskie, Błękitny Meczet i Wieża Leandra.

Turcja

serwis gromadzący wszystkie istotne informacje na temat jednego z najbardziej rozwiniętych państw świata - Turcji. Opisujemy możliwości kurortów, wszystkie ciekawe zabytki, największe miasta. Budujemy bazę hoteli w poszczególnych miejscowościach wypoczynkowych jak również zbieramy komentarze turystów, którzy w nich przebywali. U nas poczytasz o historii Turcji, zapoznasz się z najważniejszymi informacjami o Alanya, Bodrum, Marmaris oraz innych kurortach.