Out of Africa - Private luxury safaris

Out of Africa jest ekskluzywnym biurem, które oferuje eskapady do dzikich i uroczych zakamarków Afryki. Biuro ma wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej przez co organizowane przez nią eskapady są z pewnością godne polecenia. Właściciele oraz pracownicy tego biura podróży łączą pracę ze swoją pasją. Potrafią doskonale doradzić i udzielić pomocy w wyborze wycieczki, gdyż wszyscy uwielbiają podróżowanie. Jeśli ktoś chce się skusić na ekskluzywne eskapady po Czarnym Kontynencie natychmiastowo odwiedzić powinien stronę internetową. Znajdują się na niej liczne, świetne zdjęcia, pejzaże, niemało referencji szczęśliwych klientów, a co najistotniejsze, kompletne dane dotyczące podróży. Istny eden dla amatorów przepięknej Afryki. Biuro turystyczne Out of Africa ma w swojej ofercie wiele wyjazdów. Każdy odszuka coś wartego uwagi. Z tym luksusowymbiurem wybrać można się choćby na ekskluzywne Safari, do Etiopii, czy Sudanu. Bez wątpienia żaden z klientów nie musi kłopotać się o szczegóły. Wszystko dopięte będzie na "tip top", a biuro podróży zadba o to, by podróż była niezapomniana i jedyna w swoim rodzaju.

PARYŻ-DAKAR - Twoja przygoda klasycznym samochodem.

Proponujemy przejechanie tradycyjnej trasy rajdowej z Paryża do Dakaru. Impreza przeznaczona jest dla użytkowników zabytkowych samochodów, aut sportowych oraz motocykli. Trasę pokonujemy w jedną stronę, tylko na odcinku z Paryża do Dakaru. Z Warszawy do Paryża oraz z Dakaru do Warszawy pojazdy są przewożone na lorze. Odcinek do pokonania za kierownicą to ponad pięć tysięcy w czasie trzech tygodni czyli impreza przeznaczona jest raczej dla osób, które czerpią radość z prowadzenia. Biorąc pod uwagę wiek części pojazdów, większość odcinków została zaplanowana tak, by ich trasa biegła po dobrych drogach oraz długość nie przekraczała 300km.

Wyprawy do Afryki, safari, wycieczki, wypoczynek

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem wypraw i specjalizujemy się wyłącznie w Afryce! Jeżeli chcesz naprawdę poznać Czarny Ląd, udać się na unikatowe wyprawy, dostać się w miejsca niedostępne dla innych - musisz odwiedzić naszą stronę www.mkadventure.pl i wybrać jedną z wielu wypraw.

Afryka - państwa Afryki, mapa Afryka, bilety lotnicze

Zobaczysz państwa Afryki - opis i lokalizację. Na forum o Afryce znajdziesz rozmowy i porady praktyczne ludzi podróżujących do Afryki. Ciekawe blogi o Afryce pisane przez podrózników. Afryka jakiej dotychczas nie znałeś. Zarezerwujesz bilety lotnicze i znajdziesz tanie loty.