wpolskichgorach.pl

Dobrze znasz okolice Zakopanego, ale Kościelisko wraz ze swoimi trasami spacerowymi i zakamarkami przeznaczonymi tylko dla cierpliwych turystów skłania Cię ku odwiedzinach tego rejonu? Dzięki stronie W Polskich Górach znajdziesz ofertę noclegu w tej okolicy w najkorzystniejszej cenie i z możliwością rezerwacji.

Grace Tour

Przedstawiamy Państwu jedno z najdłużej działających biur podróży w Warszawie - Grace Tour. Od 1994 roku proponujemy Państwu atrakcyjne wycieczki w dobrych cenach. Naszym ogromnym atutem jest przede wszystkim różnorodność wycieczek, bezpieczeństwo i oferowane zabezpieczenia. Naszą ofertę kierujemy dla małych i dużych, program dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy również usługę przewodnika po stolicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura na stronie http://www.gracetour.waw.pl/.

TravelandAction.pl

Jesteś osobą aktywną, a swój wolny czas chciałbyś poświęcić na nowe oraz ciekawe wyzwania? Travel & Action oferuje swoim klientom wyjazdy do wspaniałych kurortów oraz turystykę golfową na najwyższym poziomie. Posiadamy oferty wyjazdów golfowych zarówno dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności jak i dla profesjonalnych zawodników. Dla osób szukających innych form aktywnego wypoczynku organizujemy egzotyczne wczasy z jogą oraz obozy triathlonowe dla osób lubiących wyzwania. Wybierz idealną ofertę dla siebie i spędź swój urlop z Travel and Action!

Wycieczki-szkolne.edu.pl

Reprezentujemy innowacyjne biuro podróży, jakie swoim podejściem i inicjatywami wyprzedza odmienne oferty. Absorbujemy się organizacją wypraw dla dzieci i dorosłych, w Polsce i za granicą, W lokalnej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim niespotykane atrakcje a dodatkowo dni pełne wrażeń, kolejnych doświadczeń dla najmłodszych, Ręczymy najlepsze odpłatności, opiekę wykwalifikowanej kadry a również bezpieczne, współczesne autokary. Jeżeli poszukują Państwo przetestowanych ofert, właśnie w lokalnym biurze je Państwo znajdą.

Spływy kajakowe rzekami: Czarna Hańcza, Rospuda

Z przyjemnością przedstawiamy Klientom ofertę PIKu Zbigniewa Trockiego na ten rok. Znajdziecie Państwo w niej spływy kajakowe Czarna Hańczą, Rospudą, Marychą na terenie Zielonych Płuc Polski. W PIKu będzie możność wypożyczenia kajaków i czeka szereg wyjątkowych atrakcji: śluzowanie, wystawy, potrawy regionalne. Serdecznie zapraszamy na splywy kajakowe po terenie suwalszczyzny.

Wycieczki Indonezja

Blog na temat podróży na Indonezję. Zobacz Jawę - największą wyspę Indonezji, zetknij się z jej kulturą, sztuką oraz starymi budynkami. Jeśli wybierasz się na Daleki Wschód to zajrzyj wpierw na mojego bloga. Proponuję odrobinę pożytecznych wiadomości oraz wskazówek - wespół z moim wortalem, będziesz kompletnie przygotowany na tak odległą wyprawę. Zachęcam do lektury wszystkich amatorów turystyki oraz entuzjastów Dalekiego Wschodu. Indonezja stoi przed Tobą otworem!

Obóz snowboardowy

Nasz blog snowboard.wystartuj z nami przede wszystkim stara się pomóc młodym ludziom i wszystkim, którzy jeszcze nie mieli z nim kontaktu, zapoznać ze światem autentycznego białego szaleństwa. Znajdziesz u nas wskazówki jak dobrać swój pierwszy sprzęt, czyli jaka deska snowboardowa będzie dla ciebie idealna oraz w jaki sposób wybrać właściwe buty. Dowiesz się także jak zacząć samą naukę i postawić pierwsze kroki na desce oraz kiedy najlepiej wysłać swoją pociechę na pierwszy obóz. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Przewodnik po Krakowie Aaron Kraków Marek Łopatka

Przewodnik po Krakowie Aaron Kraków Marek Łopatka Przewodnik po Krakowie Aaron Kraków Marek Łopatka Zwiedzanie Krakowa-Przewodnik po Krakowie Aaron Kraków Marek Łopatka Kraków, miasto "żywych kamieni" jest świadectwem tysiącletnich dziejów narodu, skarbnicą pamiątek, ośrodkiem kultury, nauki i sztuki. Mury Krakowa są niczym otwarta księga, z której można wyczytać historię minionych wieków. Nic więc dziwnego, że do Krakowa zmierzają turyści z całej Polski i z zagranicy. Jestem przewodnikiem po Krakowie, Narodowym Parku Ojcowskim oraz pilotem wycieczek. Chętnie oprowadzę grupy zorganizowane jak i indywidualnych turystów po Krakowie i okolicach. Serdecznie zapraszam na spotkanie z tradycją i kulturą Krakowa. Marek Łopatka licencjonowany przewodnik po Krakowie i Ojcowie licenced city guide Krakow Stadtführer http://www.aaronkrakow.pl/ tel 504836305 e - mail: aaronkrakow@vp.pl

Aktywny wypoczynek

Przedstawiamy Państwu świetne, aktywne rozwiązanie na najbliższe wakacje! Specjalizujemy się w organizowaniu spływów kajakowych dla całej rodziny, jedno i wielodniowych. Działamy już od prawie dwóch lat, nasza oferta cieszy się coraz większym powodzeniem. Nasze spływy kajakowej odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, którzy gotowi są nieść pomoc i porady. Oprócz spływów oferujemy też nurkowanie, na wszystkich stopniach. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty na stronie internetowej www.kiurka.pl!

Kraina czystych jezior - dla aktywnych

Serwis dla turystów lubiących wypoczynek nad polskimi jeziorami i szukających czegoś innego niż zatłoczone Mazury. Najpiękniejsze jeziora Pojezierza Drawskiego, miejsca warte uwagi zapalonych kajakarzy, wędkarzy, ornitologów, którzy poszukują ciekawych okazów ptaków i innych lubiących czystą wodę, spokój, ciszę ale i w pełni aktywny wypoczynek. Polecamy dobre miejsce, ciekawe jeziora warte odwiedzenia i to, co nad nimi można zobaczyć ciekawego. Wybierz urlop w polskiej krainie czystych jezior!

Zalew Zemborzycki

Witaj na stronach dla wszystkich turystów, rowerzystów, wędkarzy i sympatyków Zalewu Zemborzyckiego w całości poświęcony temu miejscu. Znajdziesz tu wszystkie informacje o gastronomii, noclegach, wypożyczalniach sprzętu i dojeździe do Zalewu Zemborzyckiego. Zobaczysz galerie ze wspaniałymi zdjęciami a swoimi uwagami możesz podzielić się na nowo założonym forum .

Rowery

Niedostatek zajęcia? Nudzisz się przez cały czas przed komputerem? A może tak na rower? Zwykły w obsłudze. Nie wymaga pomocniczego paliwa, prócz ciebie. Wsiadasz i podróżujesz po bezdrożach. Rowerem można wszędzie i wjechać, a i w razie braku wjazdu wolno wziąć pod pachę i nieść. Obecne rowery nie ważą po 20kg. Można je swobodnie "odchudzać" tzw. light'owanie. Zrzuca się zbędny balast rowerowy zmieniając je nowiuteńkimi, lżejszymi częściami. Naturalnie nie jest to tanie. Poniektórzy zapaleńcy wydają na to parę tysięcy, ale czego nie sprawia się dla radości. Odchudza się części ba do nakrętek. Wstawia się lżejsze tytanowe.

PTOPP: Białowieża, Puszcza Białowieska, Biebrza, Narew

Polskie Towarzystwo Ochrony Pierwotnej Przyrody oferuje jednodniowe wycieczki po Puszczy Białowieskiej oraz 7-14 dniowe wyprawy po północno-wschodniej Polsce (Białowieża, Puszcza Białowieska, Biebrza, Narew). W serwisie znajdziecie m.in. mapy topograficzne NE Polski 1:50 000 oraz 1:100 000, a także bardzo dokładne mapy satelitarne Puszczy Białowieskiej (widać poszczególne drzewa, budynki, pasy na drogach itp.)Programy są kierowana dla grup do 18 osób.Zysk z turystyki przeznaczany jest na cele statutowe stowarzyszenia (czynna ochrona przyrody).

Biuro Podróży Proxima Travel

Biuro Podróży Proxima Travel oferuje wakacje z aktywnym wypoczynkiem, wycieczki objazdowe, wycieczki ze zwiedzaniem. Zobacz z nami najodleglejsze zakątki świata. Porównaj oferty różnych operatorów. Zapraszamy.

Aktywny wypoczynek z Net holidays

NET HOLIDAYS to portal, gdzie znajdą znajdą Państwo wypoczynek, urlop i wakacje: romantyczny weekend w Paryżu, rodzinne wczasy w Turcji, nurkowanie w Egipcie, przygodę życia w Tajlandii. Państwa satysfakcja i zadowolenie są naszym głównym celem.

Toposfera.pl - Relacje ze szlaków górskich, wspinaczki, biegów, nurkowania

Toposfera.pl jest platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy osobami zainteresowanymi różnymi dziedzinami sportów. Za pomocą Toposfery użytkownik ma możliwość samodzielnego zamieszczania w czasie rzeczywistym opisów, relacji, linków oraz zdjęć z podróży, ze szlaków górskich, nurkowania, wspinaczki wysokogórskiej, biegów, alpinizmu, rakiet śnieżnych.