W Tatry z przewodnikiem tatrzańskim

Usługi przewodnika tatrzańskiego , zwiedzanie tatrzańskich dolin, jaskiń, przełęczy i szczytów. Wycieczki dla grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych. Bogata oferta przewodnicka, poznawanie tatrzańskiej przyrody, historii i etnografii regionu, topografii otaczających szczytów. Wycieczki na rowerze górskim oraz zimą na nartach skiturowych. oprowadzanie grup szkolnych, zimowisk, letnisk, koloni, pielgrzymek, grup z zakładów pracy itp.

W Tatry z przewodnikiem górskim

Tatry to wspaniałe góry o charakterze alpejski. Znajduje się tu szereg znakowanych szlaków prowadzących w różne rejony, od pięknych dolin poprzez najwyższe szczyt. Polecamy zwiedzanie tych pięknych miejsc w towarzystwie i pod opieką zawodowego przewodnika górskiego. W trakcie wspólnych wycieczek zapoznasz się ze wspaniałą przyrodą tatrzańską, historią i kulturą regionu, poznasz topografię otaczających gór. Polecamy również zwiedzanie Podhala oraz Zakopanego na rowerze. Nie czekaj i umów się z nami na wycieczkę górską.

Przewodnik po Warszawie - PoznajWarszawe.com

Jako najlepsi przewodnicy po Warszawie, działamy w grupie pod wiele mówiącą nazwą Poznaj Warszawę. Poznawanie Warszawy było naszą pasją, dopiero z czasem zaczęliśmy dzielić się nią z innymi i stała się ona naszą pracą. Uważamy, że każdy może znaleźć coś co go zainteresuje w Warszawie, tylko trzeba to najpierw odkryć. Warszawa jest miejscem, które ma wiele tajemnic, którego historia jest ukształtowana wielokulturowością, wieloreligijnością i oczywiście rozmaitymi wydarzeniami historycznymi. Z naszymi licencjonowanymi przewodnikami przekonasz się o jej niezwykłości, jak wiele ma do zaoferowania. W ofercie przygotowaliśmy szereg spacerów tematycznych np. Warszawa czasów Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, szlak powstania czy warszawskich nekropolii, co pozwala przybliżyć i pogłębić wiedzę na temat głównych wątków historycznych. Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Warszawie oferujemy pomoc w rezerwacjach, przygotowanie najbardziej interesującego Cię planu zwiedzania. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania – przewodnicy z grupy Poznaj Warszawę.

Przewodnik Beskidzki BIESZCZADY

Wybierając się w Bieszczady poszukujemy niejednokrotnie przewodnika, bądź też atrakcji i pomysłów co można robić na Polskim Dzikim Zachodzie. Na stronie znajdziemy ofertę przewodnicką, pomysły na spędzenie wolnego czasu i programy wycieczek.Oferta kierowana jest zarówno do grup zorganizowanych czy osób indywidualnych. Dostosujemy program do indywidualnych potrzeb. Każdy pomysł może zostać zrealizowany, wystarczy tylko trochę chęci i odwagi. Przejazdy samochodami terenowymi, tropienie zwierzyny, spływy pontonami, odnajdywanie dawnych kultur, poszukiwanie zaginionych wiosek i spacer do cerkwi. Wystarczy tylko chcieć przeżyć przygodę!

Przewodnicy po Krakowie

Przewodnik po Krakowie o niepospolitej fantazji, od dziecka związany z Krakowem. Studiowałem w Krakowie. Oferuje niesamowite wycieczki ze szczyptą humoru i powiewem fantazji, magiczne miejsca, najwyższe punkty. Kraków oglądany od wielu stron, jaki był kiedyś i taki jaki jest obecnie. Licencjonowany Przewodnik po Krakowie i Ojcowskim Parku Narodowym.

Przewodnicy tatrzańscy - Tatry polskie i słowackie - wszystkie trasy

Wycieczka bez przewodnika jest jak niemy film. Możemy podziwiać obrazy, możemy słuchać muzyki, lecz sedna sprawy możemy się jedynie domyślać. Pozwól, aby przewodnik otworzył Twoje oczy i pokazał Ci prawdziwe piękno gór. Nie będziesz tracił czasu na wyważanie otwartych drzwi, lecz zobaczysz to co już dawno jest odkryte.

Przewodnik Tatrzański - Tomasz Świst

Zapraszam do wspólnego wędrowania szlakami Tatr, Podtatrza, Słowackiego Raju i Pienin. Wedle życzenia klienta, od najpopularniejszych tras górskich i zwiedzania zabytków historii i kultury Podhala, Spisza i Orawy po ambitne tury szczytowe w polskich i słowackich Tatrach Wysokich z granią słynnej Orlej Perci i Rysami włącznie. Więcej informacji na lodowy.pl Do zobaczenia na szlaku!

Przewodnik,pilot wycieczek po poznaniu.

* Zajmuję się obsługą zorganizowanych grup: -turystycznych -pracowniczych i związkowych -grup szkolnych oraz gości indywidualnych. * Oferuje profesjonalne przewodnictwo, dostosowane do Twoich wymagań. Proponuję kilka standartowych tras - jeśli interesuje Ciebie coś szczególnego - zobaczmy to razem! * Rezerwuję miejsca noclegowe, transport, bilety wstępów na masowe imprezy w Poznaniu i okolicach. * Zajmuję się transferem turystów z lotniska do miejsca docelowego - autem osobowym , busem, autokarem. * Dostosowuje się do oczekiwań grupy, każdej wycieczce nadaje indywidualny charakter. * Oferta jest przygotowana dla grupy z uwzględnieniem czasu którym grupa dysponuje, wieku uczestnikow, indywidualnych preferencji i zainteresowań. * Realizuje wszelkie inne propozycje dostosowane do potrzeb turystów grupowych i indywidualnych. tel 606 426 430