Willa Magiera

Zapraszamy do spędzenia wczasów w naszej willi „Magiera”, która znajduje się w Sromowcach Niżnych, znajdujących się w Pieninach. Zapewniamy komfortowe pokoje 2,3 oraz 4 osobowe. Z okien naszej willi rozciąga się widok na przełom Dunajca oraz szczyt Trzech Koron. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość skorzystania z wielu okolicznych atrakcji. Możemy zaoferować między innymi wynajem sprzętu wodnego oraz rowerów. Urlop u nas to doskonały pomysł.

Atrakcje turystyczne w Pieninach

Atrakcje turystyczne w Pieninach - co warto zobaczyć? No właśnie, tyle tego jest, że naprawdę ciężko jest coś wybrać. Dlatego właśnie powstała nasza strona internetowa wpieninach.malopolska.pl. Powstała po to, by każdy mógł przed wyjazdem ułożyć sobie konkretny plan zwiedzania. Zresztą sprawdź naszą stronę.

Atrakcje turystyczne w Pieninach

Hobbistyczna strona poświęcona Pieninom, opisuje na niej atrakcje które warto zobaczyć. Na stronie można zobaczyć opis pasma górskiego, jeziora, zabytki, każdy wpis opatrzony zdjęciem a nawet filmikiem.

Atrakcje w Pieninach

Serwis internetowy na łamach którego prezentowane są najwspanialsze atrakcje turystyczne, jakie można znaleźć w Pieninach. Jeśli wybierasz się do Pienin, to nasz serwis z całą pewnością okaże się dla Ciebie nieocenionym źródłem wiedzy.