Rudnianka Rudna Wielka - strefa kibica / piłka nożna rzeszów

Rudnianka Rudna Wielka - to strona piłkarska przeznaczony dla mieszkańców Rudnej Okazałej, Wyniki z ligi, Relacje, Typowanie, Galeria, Archiwum, News Znajdziesz w tym miejscu dużo ciekawych wiadomości z istnienia lokalnej ekipy a także gratisowe rady dla początkujących futbolistów. Co siedem dni nowości ze świata piłki regionalnej. Wejdź i przekonaj się że autentyczne emocje są nie tylko na boiskach ekstraklasy czy w wyższych ligach. Witryna jest tworzona za pośrednictwem młodych adminów którzy dokładnie opisują wydarzenia klubowe.

Surfing w Meksyku

Szkoła Surfingu w Puerto Escondido w Meksyku - nauka surfingu & fun. Opis spotów, relacje z zawodów, ciekawostki ze świata surfingu, surf meteo. Szkolenia prowadzone na falach Oceanu Spokojnego przez doświadczonych instruktorów.

Paralotniarstwo

Paralotniarstwo to sport i forma rekreacji polegająca na lataniu przy użyciu paralotni. Z uwagi na prostotę obsługi, możliwość spakowania całości sprzętu do dużego plecaka oraz niesamowite wrażenia towarzyszące każdemu lotowi jest jednym z najpopularniejszych sportów lotniczych.

Rowery Poznań

Naszą pasją od wielu lat jest jazda na rowerze, zarówno ta wyczynowa – sportowa, jak i ta turystyczna – rekreacyjna oraz ta codzienna, kiedy nasz rower staje się zwyczajnym środkiem lokomocji. Zapraszamy do naszego sklepu i serwisu rowerowego 2 KOŁA.

DARMOWA TELEWIZJA SPORTOWA

Również Ty za darmo ogladaj telewizje na swoim komputerze.Pobierz niezbędny program i za darmo oglądaj przez internet kilkaset kanałów,sport,filmy,muzyka,turystyka..Otrzymasz gratis speedxp,InternetInfo,MySpy