Grecja-praktyczny przewodnik turystyczny

Grecja: praktyczne informacje dla każdego turysty. Przewodnik po najciekawszych miejscach w Grecji, opis najwspanialszych zabytków starożytności. Przydatne informacje o możliwości aktywnego wypoczynku. Przedstawienie warunków klimatycznych i pogodowych. Informacje o kulturze i zwyczajach rodowitych Greków. Serwis zawiera niezbędny zakres informacji pozwalający przygotować się na czekającą podróż.

rejsy morskie grecja

Poradnik turystyczny - czyli wszystko co powinieneś wiedzieć kiedy wybierasz się do Grecji lub już tam przebywasz . Poznaj najciekawsze miejsca które warto zobaczyć oraz zapoznaj się z niezbędnymi potrzebnymi każdemy podróżnikowi informacjami .

Grecja - wakacje na Korfu

Do najcieplejszych krajów południowej Europy zaliczana jest Grecja. Nadrzędne mocne strony tego państwa to wspaniały śródziemnomorski klimat, gościnność i otwartość mieszkańców, malownicze zatoczki oraz duży wybór doskonale przygotowanych hoteli. Przepięknym regionem tego państwa jest również wyspa Korfu, na której znajduje się jeden z najwspanialszych w Grecji ośrodków wypoczynkowych z wieloma hotelami, kasynem gry oraz innymi ciekawymi atrakcjami turystycznymi.

Lato w Grecji, czyli najpiękniejsze wyspy greckie - opisy, zdjęcia oraz wspomnie

Lato w Grecji - skąpane w słońcu plaże, malownicze widoki i tajemnice starożytnych miast, które dostarczą każdemu mnóstwo wrażeń. Liczne artykuły na temat wakacji w Grecji. Sporo cennych uwag i zdjęć. Opisy takich wysp greckich jak: Kreta, Rodos, Korfu, Santorini, Zakynthos. Interesujące miejsca, hotele do których warto wyjechać oraz mnóstwo innych porad.

Zakynthos - autorski przewodnik po wyspie

Przewodnik po wyspie Zakynthos. Na stronie opisano najciekawsze rejony wyspy, zarówno te znane jak i warte odkrycia. Na stronie nie zabrakło licznych zdjęć, map oraz informacji praktycznych przydatnych w podróży.

Kreta

Portal jest poświęcony największej greckiej wyspie – Krecie. Można tutaj znaleźć dużo cennych informacji o zabytkach i historii Krety, zarówno okresu minojskiego jak też czasów późniejszych. Znajdują się tutaj również szczegółowe informacje o miejscowościach, muzeach, klasztorach i atrakcjach turystycznych wyspy.

Grecja

Jama-Tur w swojej ofercie proponuje wycieczki, kolonie oraz zimowiska dla dzieci i młodzieży. Oferujemy wczasy rodzinne oraz wyjazdy indywidualne - do krajów europejskich, ale szczególnie do basenu morza śródziemnego.